gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Rengarenk karışmayan Kokteyller

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

Merhaba, çoğu yerde gördüğümüz renkli renkli renkleri birbirine karışmayan kokteyler görüyoruz çoğu yerde tarifleri var ama renkleri böyle ayrı tutmanın nasıl yapılacağı hiç bir yerde yazmıyor siz biliyorsanız bana yardım edebilir misiniz? Rahatça anlamanız için birkaç resim ekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim. :) [​IMG] [​IMG]

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba koktelyleri renklendirmek için çeşitli şuruplar ve boya maddeleri kullanılır, bunlar kaşıkla karıştırılmadıkça homojen olarak sıvıya karışmazlar ve bardağın belirli bir kısmında birikirler

3. SAVAJ OFFİREZ

SAVAJ OFFİREZ Forum Okuru

ARKADAŞIN DA DEDİĞİ GİBİ ÇEŞİTLİ ŞURUPLAR KULLANILIR ŞAHSEN BİR TURİZM ÖĞRENCİSİ OLARAK KENDİMDE YAPMAKTAYIM
    ŞURUP DERKEN GRANADİNE( NAR ŞURUBU),BLUE ÇURAÇAO, MUZ ŞURUBU GİBİ Bİ ÇOK ŞURUB VERDİĞİN RESİMLERDE BLUE ÇURAÇAO HAFİF BARDAĞIN KENARINDAN KOYMUŞLAR BU DAHA YOĞUN OLDUĞU İÇİN DİBE ÇÖKMÜŞ
    2 RENGİ AYRI TUTMAK İÇİN SICAKLIK SOĞUKLUK DERECESİ DE KULLANILABİLİR ÖRNEK OLARAK BİR BARDAĞI BULAYIN PORTAL SUYU KOYUN SOĞUDUĞUNDAN EMİN OLDUĞUNUZDA ÜZERİNE BARDAĞIN KENARINDAN KOLA İLAVE EDİN YAVAŞÇA EMİNİM SONUCUNU ALIRSINIZ BU SADECE EN BASİT Bİ ÖRNEKTİR:)

Rengarenk karışmayan Kokteyller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sihirli Kokteyl

Sihirli Kokteyl

Malzemeler 125 ml. süt 50 gram çilek 1 kutu çilekli nestle petit yoco Hazırlanışı Çilekleri doğrayın. Bir mutfak robotunda çilekleri, sütü ve Çilekli Nestlé Petit Yocoyu karıştırın. Uzun bir bardağa koyarak kamışla servis yapın
  2. kokteyl köfte

kokteyl köfte

kokteyl köfte kokteyl kofte MALZEMELER 1 kg dana kıyması 1 çay bardağı sıvı yağ 1 adet soğan 6 dilim tost ekmeği 4 adet yumurta 80 gr galeta unu tuz 200 gr süzme yoğurt karabiber HAZIRLANIŞI Soğanı ince ince kıyın ve 2 yemek kaşığı yağ ile tavada kavurun sonra soğumaya bırakın. Tost ekmeklerinin kenarlarını çıkartıp, ufalayın. Kıymayı ekmekler, soğan, yumurta ve yoğurt ile karıştırıp düzgün...
  3. Rengarenk

Rengarenk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. rengarenk...

rengarenk...

rengarenk Click this bar to view the full image.

Sayfayı Paylaş