gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

resimlerde şiir

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

şiir Birkaç resimli şiir melekler için :)

resimlerde şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal AŞk Şİİrlerİ Ve Resİmler

Duygusal AŞk Şİİrlerİ Ve Resİmler

duygulu şiirler duygusal aşk şiirleri aşk şiirleri en duygusal şiirler Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlarda, bazen bir resim anlatır en güzel aşkı.... Resimleri sunuyoruz arkadaşlarım. Bakın sözün bittiği yerde resimler herşeyi ne kadar güzel anlatıyor...
  2. ŞİİR

ŞİİR

Hz. Enes (r.a) anlatıyor: Medine dışında çölde yaşayan birisi Hz. Peygamber'e (s.a.v) geldi ve: "Ey Allah'ın Resûlü! Kıyamet ne zaman kopacaktır?" diye sordu. Efendimiz (s.a.v): "Hay yazık sana, sen kıyamet için ne hazırladın?" diye sordu. Adam: "Öyle fazla bir ibadet ve taatim yoktur, fakat ben Allah ve Resûlünü seviyorum" diye cevap verdi. O zaman...
  3. Şiir

Şiir

İlahi aşkı, Allah -c.c.- sevgisini konu edinen; Efendimiz Aleyhisselam'ı, ashabı (r.a.), Evliyayı (k.s.) ve iyi kulları, insanın yücelik ve erdemlerini ve ince duyguları anlatan şiir hayır ve iyiliğe; Küfrü ve batıl olan şeyleri konu alan şiir şerre; Sannat değeri olmayan, vezni ve diğer değer ölçüleri bozuk şiir görmek abuk sabuk konuşmaya; Kafiye yahut kafiye harfi görmek ilim, sanat ve...
  4. resimli şiirleriniz için resimler

resimli şiirleriniz için resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş