gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Resimlerle Erzurum

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

resimlerle erzurum Doğunun en gelişmiş illerinden biriside şüphesiz Erzurum.üniversitennin bulunmasından dolayı son yıllarda hızla bir gelişme görülmüştür.Kışın en soğuk ve karlı geçen illerimizden yine birisi Erzurum.Eğer Erzurum'u görmeyen tanımak ve görmek isteyenler için işte Erzurum'dan değişik resimler
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Elmira Ülger bunu beğendi.
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Annemin memleketi. Henüz ayak basmadım gerçi. Babam önce Gümüşhane'ye gideceğiz dedi. Bakın babanız nerelerde büyüdü öğrenin dedi. Eee erkeğin sözü ezilirmi hiçç?:fırtına:
    Canım annem inşallah senin memleketini sadece böyle resimlerden görmem.
    Umarım burasıda annemin memleketi diye gezerim bigün. Tabiki seninle olsun isterim.:pasi:
    Mawi adminim teşekürler güzel paylaşımın için. Emeğine sağlık diyorum.:handanca:

Elmira Ülger bunu beğendi.
Resimlerle Erzurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurum palandöken!

Erzurum palandöken!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Erzurum Çorbasi

Erzurum Çorbasi

ERZURUM ÇORBASIMalzemeler ; 6 kişi içinKıymayı tuz karabiber ve rendelenmiş soğanla yoğurun.Misket büyüklüğünde köfteler yapın. İki kaşık salça ve bir lt. suyu kaynatıp köfteleri içine atın. Köftelerin pişmesine yakın şehriyeleri ekleyin.Diğer tarafta hazıırladığınız sarmısaklı yoğurdu karıştıra karıştıra tencereye ekleyip ateşten alın. 300 gr Kıyma1 çay bardağı Yıldız Şehriye1 adet Kuru...
  3. Erzurum

Erzurum

erzurum karskapı cezaevi karskapı askeri cezaevi askeri kars kapı ceza evi Erzurum Tarihi Roma istilasından önce, bugün Erzurum’un bulunduğu yerde değişik dönemlerde Karin, Karna, Garin, Karndi ve Kalhak isimli bir şehir bulunduğu tarihi kaynaklara dayanılarak tespit edilmiştir. M.Ö. 408-450 yıllarında yaşamış olan Bizans İmparatoru ll. Teodosinus doğudan gelen İranlı’ların saldırılarına...
  4. Erzurum Barı

Erzurum Barı

erzurum barları dinle erzurum barları barı barı oynayan çocuklar dinle Yüzyılların ardından kopup gelen bir vakar, Kahramanlık, yiğitlik, erlik destanıdır bar. Bu oyunda gör bizi, geçme sakın ıraktan, Gözün varsa seçersin, barda karayı aktan. Bir savaş seyri vardır dadaşın her barında, Görünce kanın kaynar, o an damarlarında. Doyum olmaz bir görsen köroğlunun barını, Güvenirsin gücüne,...
  5. Erzurum olimpiyatları

Erzurum olimpiyatları

erzurum olimpiyat tesisleri erzurum olimpiyatlari olimpiyatlar erzurumdaki olimpiyatlar olimpiyat resimleri Ben dün bu habere takıldım tv de Bence bu konuyu haber deiğilde artık Erzurumun bir parçası olarak görmemiz lazım . Tekstil gibi ağır sanayi kurmanın zor olduğu şehir, olimpiyatların heyecanıyla turizme yöneldi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, 10 bin turist...

Sayfayı Paylaş