gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Resimlerle örgü sandalet yapılışı

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sandalet patik yapılışı örgü sandalet yapılışı patikler patik yapımı örnekleri Şimdi sizlerle çok şirin kız bebekler için patik sandalet modelini paylaşmak istiyorum modelimiz oldukça güzel şirin ve şık resimlerle adım adım nasıl yapılacağı açıklamalı olarak verilmiştir

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ay güzel ama benim ki oğlan bunu giyemez ki

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. hazal01

hazal01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok gzl bi paylaşımm çok tsk ederim

5. hazal01

hazal01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şeker olmuşş :)

Resimlerle örgü sandalet yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bebek patiği yapılışı

örgü bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı patik örgüleri ve yapılışları örgü patiği Arkadaşlar şimdi yukarıdaki bebek patiğini beraberce yapalım. Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Hadi kolay gelsin Önce 65 ilmek atıyoruz ve hem önden hem de arkadan haraşo...
  2. Örgüden tozluk yapılışı

Örgüden tozluk yapılışı

örgüden tozluk tozluk yapılışı modelleri yapılışı nasıl örülür nasıl yapılır YAPILIŞI: Yeşil iplikle 82 ilmek başlanacak. 16 sı-ra 2 düz 2 ters lastik örülecek. Koyu yeşil iplikle düz örgüye geçerken ara ara 20 ilmek kesilip 62 ilmeğe düşülecek. 6 sıra koyu yeşil, 2 sıra bej. 6 sıra yeşil ile renkler birbirini takıp ederek 34 cm örülecek, ilmekler 2 düz 2 ters dizilirken ara ara 20 ilmek...
  3. Örgüden şirin bir sandalet modeli

Örgüden şirin bir sandalet modeli

Minik ayaklara, ve o miniş,tombul parmaklarına yakışacak örgüden,el emeği sandalet modeli minik melekleriniz için.İster sandalet istersenizde terlik niyetine giydirebilirsiniz anneler.Örgüden olması, ''yaz geliyor,örgü sıcak olur'' dedirtmesin.Çünkü sandalet tipi olduğu için küçük meleğinizi taş zemine bassada üşütmeyecektir.
  4. Resimlerle profiterol Yapılışı

Resimlerle profiterol Yapılışı

Profıterolün resımlerle ayrı ayrı görüntülü anlatımı profiterol nasıl yapılır Resimli profiterol tarifi Sevgili melekler, bu yazımızda hemen herkesin bayılarak yediği profiterol tatlısını evde aşama aşama nasıl yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız :) Malzemeler 1 su bardağı su 1 su bardağı un 125 gr margarin 3 adet yumurta Kreması için 2,5 su bardağı süt 3 yemek kaşığı un 1,5 çay...
  5. Duvara yapılış resim örneği

Duvara yapılış resim örneği

duvar dekorasyonu Resimli duvar örnekleri bu duvara bayıldım. Bu resimli duvar örneğini yapabilecek biri olsa çocuk odasına yapmasını isterdim. Yada 3D resim yapma teknikleri ile 3D resimler duvarımızı süslese sizcede harika olmaz mı meleklerim?

Sayfayı Paylaş