gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

adım adım göz makyajı, göz makyajı resimleri, göz makyajı örnekleri
    Sevgili melekler, makyaj yaparken en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gözler gelir. Bakışların derinliği, çarpıcılığı için özen gösterilmesi gereken göz makyajında gözün şekli ve rengi dikkate alınmalıdır. Tene yakışan, kıyafete uyumlu renklerin seçilmesi yanında uyumlu farların kombinlenerek uygulanması da önem taşır. Göze yapılan ağır makyaja doğal dudaklar, gösterişli bir dudak makyajı için sade gözler gerektiğini unutmamanız gerektiğini hatırlatıyor ve aşağıdaki resimli göz makyajı örneklerini fikir olması açısından sizlerle paylaşıyoruz...

göz1.png göz2.png göz3.jpg göz4.jpg göz5.jpg göz6.png göz7.jpg göz8.jpg göz9.jpg göz10.png göz11.jpg göz12.jpg göz13.jpg göz14.jpg göz15.jpg

Resimli Adım Adım Göz Makyajı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. adım adım hızlı makyaj önerileri:

adım adım hızlı makyaj önerileri:

İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kıza*rıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildiniz*den bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton...
  3. Adım Adım Göz Makyajı Yapılışı

Adım Adım Göz Makyajı Yapılışı

göz makyajı püf noktaları göz makyajının yapılışı makyajı yapılışı makyajın adım adım Ya ben her şeyi yapıyorum, ama iş göz ve göz çevresine makyaj yapmaya gelince tereddüt ediyorum. Hangi renk, hangi tür göze, ne yapmam gerek kafam karıştı diyorsanız. Bu sizler için hazırlanmış kare kare göz ve göz çevresine makyajı mutlaka izleyin..
  4. Adım adım hızlı makyaj sırları

Adım adım hızlı makyaj sırları

Bir kaç dakika içersinde evden, dışarı çıkmanız gerekiyor yada işe mi geciktiniz? Yoksa geciktiniz diye makyaj yapmadan soluk bir yüzle mi dışarı çıkacak sınız? Sakın öyle bir hata yapıpta soluk yüzle dışarı çıkmayın! Çünkü bizim size adım adım hızlı makyaj sırlarımız var Melek'lerim :) İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj...
  5. 7 Adımda Dumanlı Göz Makyajı Tarifi

7 Adımda Dumanlı Göz Makyajı Tarifi

Bu sayfa; 7 Adımda Dumanlı Göz Makyajı Tarifi konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle bir dönem televizyonda oynayan Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter karakterinin sık sık yaptığı dumanlı göz makyajı hayli beğenilmiş ve moda olmuştu. Gayet doğal ve çarpıcı görünen dumanlı göz makyajını yapmak sandığınız kadar zor değil. Tam 7 adımda uygulayabileceğiniz dumanlı göz makyajını...

Sayfayı Paylaş