gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rihanna makyajsız hali

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rihanna makyajsız hali ivana sert makyajsız hali ıvana sert in ivana in rihanna estetiksiz rihananın majyasız hali, resmi, makyajsız rihanna burada arkadaşlar.

Rihanna, saçını başını herşeyini güzel bulduğum ünlerin başında gelir ve moda dünyası onun tarzından esinlenerek Rihanna tarzları yaratır. :)

Böylesine güzel ve tarz olan Rihanna'nın makyajsız resmini görünce bakalım, neler düşüneceksiniz Melek'ler:)

VİŞNE bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bence kötü görünmüyor makyajsız da ii miş ...çünkü ünlülerin makyajsız halleri berbat bu onlara göre çok çok ii hatta

Rihanna makyajsız hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali

İşte Bülent Ersoy'un makyajsız hali

sanatçıların makyajsız hali sanatçıların makyajsız yüzleri erkek hali bülent ersoyun erkek bülent ersoy Hep koyu makyajıyla gördüğünüz Bülent Ersoy'u buyrun bir de makyajsız görün... 19 Ocak 2008 22:48Ekranların koyu makyajlı sert ismi Bülent Ersoy'un makyajsız hali görenleri şaşırttı. Sanal alemde posta kutularında gezen bu fotoğraf sizi de çok şaşırtacak..
  2. Adriana Lima'nın makyajsız hali

Adriana Lima'nın makyajsız hali

adriana limanın makyajsız hali adriana lima makyajsız limanın bebeği atiyenin hali lima fotoları Victoria Secret'in en gözde mankenlerinden biri olan Adriana Lima'nın makyajsiz resimlerini getirdim size Meleklerim :):) Bence makyajsizde kendini gösterebilecek nadir ünlülerden biri :) ilk ve ikinci resim süper... zaten bayiliyorum kendisine :utan: :):):) 3üncü resim pek öyle olmasada...
  3. Makyajsız Rihanna

Makyajsız Rihanna

rihanna göz rengi makyajsız rihanna makyajsız hali rihannanın gerçek göz rengi Ünlüler iyi güzelde makyajsız olunca pek bişeye benzemiyorlar bakınız Rihanna doğallıktan yana olan ben bile boyan Rihanna diyorum :piha:
  4. Deniz Çakır'ın Makyajsız Hali

Deniz Çakır'ın Makyajsız Hali

İffet karakteriyle yine adındna odukça söz ettiren, oyuncu Deniz Çakır, alışveriş için Nişantaşı City's deydi... Her zaman şık ve makyajlı karşılaştığımız güzel oyuncunun, beline bağladığı kazağı, sor çantaları ve dağınık saçlarıyla salaş ve makyajsız halini görenler, Çakır'ı tanımakta zorlandı. Oyuncu, soruları yanıtlamak istemedi. Çakır, tek kelime etmeyerek alışverişine devam etti
  5. Lady Gaga Makyajsız Haliyle Çok Korkuttu

Lady Gaga Makyajsız Haliyle Çok Korkuttu

lady gaganın makyajsız hali ünlülerin makyajsız resimleri lady gaganın makyajsız fotoğrafı Yeni bir albüm çıkarmaya hazırlanan Lady Gaga, müziğinin yanısıra, özellikle kıyafetleri, yaşam tarzı ve saç modelleri ile çok konuşulup tartışılan bir sanatçı... Geçtiğimiz günler de hayranlarının karşısına yüzünde hiç makyaj olmadan çekinmiş bir resmi ile çıkan Lady Gaga tabiri caizse hayranlarını...

Sayfayı Paylaş