gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Rihanna'dan Remix Albüm

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz aylarda ''Rated R'' albümünü piyasa süren Rihanna,klipleri ve single’larının kapak resimleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü.Şu sıralarda aynı albümdeki şarkılarının yeni ve farklı versiyonlarını piyasaya sürme hazırlığında.[​IMG] Şubat ayında yayımlanması planlanan remix albümünde DJ Brooklyn Zoo’nun çalışmalarının yer alacağı kesinleşti. “RockStar”, “Te Amo”, “Rude Boy” ve “Wait Your Turn” gibi şarkılara yeniden hayat verecek olan DJ Brooklyn Zoo, internet üzerinden “Dej Jam, benden yeni remix albümü için 10 Rihanna şarkısı üzerinde çalışmamı istedi” açıklamasını yaptı.

2. nrtn

nrtn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rihannın gözleri çok güzel bayılıyorum onun bakışına

3. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Rihanna'nın şarkıları MStar'da var sürekli dinliyorum çok güzel şarkıları <3

4. Mimotus

Mimotus Forum Okuru

Mstar da Rihanna'nın şarkıları var sürekli dinliyorum.

5. miskamsgims

miskamsgims Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Rihanna şarkıları dinlenmez mi :)

Rihanna'dan Remix Albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albüm

Albüm

Eskiden tanıdık birinden haber almaya ya da onunla karşılaşmaya delalet eder.Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders sayesinde daha dikkatli davranacak ve bir engeli de böylece aşacaktır. İçi fotoğraflarla dolu bir albüm görmek geçmişte kalan ve birden tekrar alevlenecek bir olay olarak yorumlanır. Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders...
  2. rihanna umbrella(remix)

rihanna umbrella(remix)

[Lil Mama:] This Is The Remix (Remix) [x4] Last Dude I Put Him Under Thought He Had A Zone Thought I Had To Leave Him So I Thought I Let Him Go Mine Stand Tough In The Middle Of Snow Storms His Only Worked In The Summer To Block Tones Umbrella Like The Magic School Bus I Put A Lot Inside And Just In Case of Open Wound I Put Peroxide Life Chances I Owe Him Found Me A New Guy And This Is...
  3. Sezen Aksu Öptüm remix albümü

Sezen Aksu Öptüm remix albümü

sezen aksu öptüm remix albümü sezen aksu öptüm albümü şarkıları sezen aksu yeni albüm sezen aksu 2012 albümü haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin Minik Serçe lakaplı usta yorumcusu Sezen Aksu yeni yılı yeni remix albümüyle karşılayacak Melek'lerim. Sezen Aksu Öptüm Remix albümü için gün sayıyor. Bizde merak beklenen Sezen Aksu yeni albüm 2012 şarkılarını şimdiden, dinlemek için...
  4. Mustafa Ceceli'den Es Remix Albümü Tanıtımı

Mustafa Ceceli'den Es Remix Albümü Tanıtımı

mustafa ceceli yeni albüm mustafa ceceli es remix mustafa ceceli 2012 Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Es albümü ile piyasaya çıkan Mustafa Ceceli, bu kez de Es'te ki parçalarının remixlerinden oluşan Es Remix albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. İşte Mustafa Ceceli Es Remix albümü ile ilgili bilgiler... "Bir Zamanlar Deli Gönlüm" ve "Dünyanın Bütün...
  5. Rihanna'dan Başörtülü Resimler!

Rihanna'dan Başörtülü Resimler!

rihanna resimleri, rihanna fotoğrafları, rihanna başörtülü Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın başörtülü resimleri dünya basınında. Dünya turnesi kapsamında gittiği Dubai'de camii ziyaretinde bulunan Amerikalı Barbados asıllı şarkıcı Rihanna, camii ziyaretinde bulunurken Camide taktığı başörtülü fotoğraflarını Instagram sayfasından sevenleri ve hayranlarıyla paylaştı. Dünyaca...

Sayfayı Paylaş