gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Azılı Bela

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Senİ Sevdİm İnandim Her Lafina Koskoca DÜnyayi Dar Ettİn Bana Sevmedİn Benİ Kendİn Gİbİ
    Hep Uzaktan Baktim El Gİbİ
    Sankİ Bİr Bendİm Yer YÜzÜnde
    Vurdun Hep DÜŞman Gİbİ

Sen Kapimi Çalarak İÇerİye Gİren Azili Bİr Belasin
    Ben YÜreĞİmİ Sonuna Kadar AÇik TutacaĞim

HerŞey Unutulur Unutma HerŞey Unutulur
    AŞktan Kalbİnİ Aldiranlar AŞkla Kurtulur

Senİn AŞkin YalanmiŞ Ben Neyleyİm
    Kalbİndekİ Sevdanin Neresİndeyİm
    AvuÇ AÇtim Dİlendİm AŞki
    Koynuma Serdİn Her GÜnahi
    Şİmdİ Yanlizsin Benİm Gİbİ
    GÖr YarattiĞin Eserİ

Sen Kapimi Çalarak İÇerİye Gİren Azili Bİr Belasin
    Ben YÜreĞİmİ Sonuna Kada R AÇik TutacaĞim

HerŞey Unutulur Unutma HerŞey Unutulur
    AŞktan Kalbİnİ Aldiranlar AŞkla Kurtulur

Rober Hatemo - Azılı Bela konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Dolu Dizgin

Rober Hatemo - Dolu Dizgin

Sus konuşma konuştukça batıyorsun Dur anlatma daha baştan saçmalıyorsun Ben dolu dizgin yaklaştıkça sen kaçıyorsun Hadi ama hani bana Kuytuya kaçma orda burda saklanma Hadi ama hadi bana Gerçeği anlat yar masallar anlatma Bir değil ki beş değil ki Belki bin kez binbir kez Hem yüzünde hem gözünde Aşkı gördüm yüzbin kez Gel be korkma seviverelim Baktık olmaz geri dönelim Gel bu yolda son...
  2. Rober Hatemo - Cehennemi Kapattım

Rober Hatemo - Cehennemi Kapattım

benim yanmam uzun sürer onun günahını aldım çektikleri yüzünden cehennemi kapattım yazıklar olsun ki bana aşkın tadını kaçırdım hiç sebepler uğruna onu elden kıskandım tutun benim elimden yanardağlara atın yakın yakın aklımı günahımı çıkarın benim yanmam uzun sürer onun günahını aldım 2 çektikleri yüzünden cehennemi kapattım yazıklar olsun ki bana aşkın tadını kaçırdım hiç...
  3. Rober Hatemo - Aşksız Prens

Rober Hatemo - Aşksız Prens

Bitti aşkının son şansı Beni üzmeye hakkın yok Sana koşa koşa gelmedim Senden başka sevgilim yok Aşığım dedin ağladın Telefonlarda yalvardın Ne zaman çıksam kapıdaydın Benim ol diye paramı saydın Nasılda beni inandırdın Bir çocuk gibi Seni tanımadan bağlandım Pişmanım şimdi Aşkımıza bir ömür yetmez Bu söz senindi unuttun Nede çabuk ele karıştın Mutlu ol şimdi Ben aşksız prensim Sen arsız bir...
  4. Rober Hatemo - Ağlama Bebeğim

Rober Hatemo - Ağlama Bebeğim

kurudu göz yaşım kimse görmüyor bu çocuğu sanki dünya anlamıyor dilekler bağlasa mumlar yanmıyor konuş kader birşey söyle konuş şansım birşey söyle ağlama bebeğim değmez öğrenecek şey bitmez bugün sana yarın bana ağlama bebeğim değmez ağlama bebeğim değmez öğrenecek şey bitmez bugün sana yarın bana ağlama bebeğim değmez sesini susturdu saat durmuyor içimde bir yer hep onu istiyor bu kalbi...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş