gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Bahanesi Yok

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rober hatemo bahanesi yok Kıskandım seni burdan çıktı bütün mesele Şimdi kırık iki kalp elimizde kalan
    Kaybetmiştim kendimi bende özür dilerim
    Kırmayı istemedim seni hiç bir zaman

Kader bizi birleştirdi bunun bi bahanesi yok
    Barınmamalı bu defa içimizde yalan dolan
    Zaten dünya artist olmuş dertleri çok
    Yangına körükle gitmenin hiç alemi yok

Aklından geçen her neyse söyle nolursun
    Madem birgün öleceğim elinden olsun
    Kopsun kıyamet yeterki birlikte olsun

Kopsun kıyamet yeterki birlikte olsun..

Rober Hatemo - Bahanesi Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Sen

Rober Hatemo - Sen

Sen gözbebeğim bana inansan aşkımı alsan, sen Ben peşindeyim bu bitmez takip bir ömür sürer Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın aşık olduğun için Ben, bir çok şeyi söylemedim sana Daha erken vakti değil sözlerimin Sen, bazı anlar öyle baktın li, gözlerime Anlamamak mümkün değil Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın, aşık olduğun için
  2. Rober Hatemo - Dua Et

Rober Hatemo - Dua Et

kalbini kıracak sözüm oldumu canını yakacak hatam oldumu kendimi sana sevdirmenin bulamadım yolunu başlamadan bitmişti bu aşk doğrumu sen dua et ki tanrım seni unutmasın unutupta benim gibi her gün ağlatmasın aşk diye acı diye bir şey tattırmasın çaresiz savunmasız öksüz bırakmasın
  3. Rober Hatemo - Bensiz Ölmek Yoktu

Rober Hatemo - Bensiz Ölmek Yoktu

Bu gece yatağa yetim uzandım Bakmadım yanıma görmemek için Kapadım gözümü zaman kazandım Acıyla kıvranıp ölmemek için Bu sensiz ilk gece Uyudum ben güya Adındır her hece Bu sensiz ilk rüya Hani söz vermiştin Hani dönmek yoktu Koyup gittin beni Bensiz ölmek yoktu Bu sabah uykudan öksüz uyandım Bakmadım yanıma yanmamak için Bir soran olsa ya nasıl dayandım Çekipte kendimi vurmamak için Bu...
  4. Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Başlarım ha geçmişinden Zalim Sendeki aşk aşk değil ya Bende keramet Bu gidişle senin sonun Karanlık elbet Sabrede sabrede Kalmadı sabrım Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Sabrede...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş