gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

robin cook-toksin

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

baslarda basit gibi gelebilir konusu ama yinede çok güzel ve sürükleyici bir kitap tavsiyelerimle:)

KİTAP ADI: TOKSİN
    YAZARI: ROBİN COOK
    SAYFA: 390
    YAYINEVİ: ALTINKİTAPLAR
    ÇEVİREN: FATOŞ DİLBER

Ünlü kalp cerrahı Dr. Kim Reggis'n kızı bir fast-food restoranında yediği etten zehirlenir. Küçük kızın hastahaneye yatmasına neden olan bakteri, E-Koli diye bilinen öldürücü bir türdür. Dr. Kim adaleti de karşısına alarak kızına zarar verenlerin peşine düşer. Ancak karşısınd Amerika'nın en güçlü kurumlarından, Et Sanayicileri Birliği vardır.

robin cook-toksin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Botulinum Toksini

Botulinum Toksini

İnsan için bilinen en zehirli madde olan botulinum toksininin, kilogram başına 0.001 mikrogram (0.000000001 gram) uygulanması öldürücü olabilmektedir. Botulinum toksini, en çok bilinen zehirlerden olan VX maddesinden 15.000 kez ve sarin gazından 100.000 kez daha güçlü bir zehirdir. Bu niteliklerinden dolayı boltulinum toksini biyolojik silahlar arasında en gözde olanlardan birisidir. Saldırı...
  2. Robin Hood (TNT)

Robin Hood (TNT)

robin hood tnt tnt robin hood Locksley’in Robin’i, kutsal Holy Land Savaşı’nda ülkesini ve kralını savunduktan sonra geri gelmiştir. Ama yozlaşmış ve değişmiş bir Nottingham’la karşılaşmıştır. Nottingham’da zalim Sheriff iş başındadır; acımasız vergilerle fakir halkı sömürmektedir. Yürekli Robin ile sadık ve hizmetkârı Much bu talihsiz insanlara yardım etmeye kendilerini adamışlardır. Bir grup...
  3. Ebru Güzel toksin atacakmış

Ebru Güzel toksin atacakmış

TOKSİNLERDEN KURTULMAK İSTİYOR EBRU GÜZEL, VÜCUDUNDAKİ TOKSİNLERDEN KURTULMAK İÇİN BİR HAFTALIK DETOKS KAMPINA GİRDİ. Güzellik uğruna sıkı diyetler yapmayı anlamsız bulduğunu, onun yerine detoks kamplarını tercih ettiğini belirten Ebru Güzel, Bodrum'a gitti. Orada bir sağlık merkezine giden ve bir hafta sürecek bir detoks kampına katılan manken, böylece hem vücudunu hem de zihnini...
  4. Annemi cook özlüyorum....

Annemi cook özlüyorum....

sevdigime kactim annemi cok özlüyorum annemi özlüyorum Arkadaslar ben yardım felan isteyemicem bu sefer ama derdimi sizlerle paylaşmak istedim... hemen hemen 2 sene olucak nerdeyse ben kacarak evlendım. evliligimde sorun yok ALLAhıma bin şükür,ama ailem beni affetmedi.şimdi bir cogunuz kactığım icin tepki vericek evet haklısınız ama beni halamın ogluna vericeklerdi bende sevdigime kactim....

Sayfayı Paylaş