gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rokoko nakışı rokoko işi nasıl yapılır nasıl yapılır nakış nakışı video Rokoko nakışının nasıl yapıldığını sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacam hanımlar şimdiden kolay gelsin=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok güzel ve ilgi cekici ama emek istiyor buda

Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

İtalyan işi nasıl yapılır? Resimli anlatım

çocuk nasıl yapılır resimli anlatım çocuk nasıl yapılır resimli italyan 31 i maşa anlatım italyan 31 Ben pek örgüden anlamam aslında itiraf ediyorum hiç anlamam:D Ama anlayanlar yada daha çok teknik öğrenmek isteyenler için İtalyan işine başlama tekniğini paylaşmak istiyorum resimlerle umarım faydalı olmuşumdur şimdiden kolay gelsin:tik:
  2. İğne Oyası Gelincik Nasıl Yapılır?(resimli anlatım)

İğne Oyası Gelincik Nasıl Yapılır?(resimli anlatım)

iğne oyası gelincik nasıl yapılır iğne oyası gelincik yapılışı İğne oyasına yeni başlayanlar ya da iğne oyasında gelincik motifi nasıl yapılır bilmeyenler için, işte resimli, anlatımlı gelincik motifi yapımı melekler :) Buyrun.. :tik: Öncelikle parmak üzerinde 5 zürafa yapıyoruz. Ters düğümle başa geliyoruz baştan , ortadan ve sondan artırıyoruz 3 artırma yapmış oluyoruz 4 sıra...
  3. İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

iğne oyası ile nasıl fiyonk yapılır resimli iğne oyası fiyonk yapılışı El emeği göz nuru işlerden hoşlanan, kıymet veren ve nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için iğne oyasında fiyonk yapımını resimli olarak anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Öncelikle bize lazım olan iri bir çengelli iğne.. Öncelikle kancalı iğnemizin kanca kısmını kırıyoruz...
  4. Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz. Photoshopta yüz temizleme Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar...
  5. Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Saça krepe nasıl yapılır? (resimli anlatım)

Bukonu; saça krepe yapımı hakkında bilgivermektedir. Meleklerim evde yapılan saç modellerine ekleyebileceğiniz güzel bir bilgisunuyoruz sizlere. Beğenerek yapacağınız saçlarla artık her zaman kuafördençıkmış gibi görünmenin de keyif verici olduğunu düşünüyorum. Saçlarınız uzunsakesinlikle resimdeki modeli denemenizi öneririm. Bu modelle düğüne bilegidebilirsiniz hatta topuzunuzu evde...

Sayfayı Paylaş