gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Romeo sözleri burada

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hande Yener - Romeo Dün hiç yok gibi, uzak, kasımdan soğuk gibi
    Kar yağıyordu yalnızdım, savaşlar, cepheler
    Sonra sen geldin, arasından sislerin
    Büyük yakaların vardı, gösterişliydin
    Dedin ki ben, romeo gerçek aşkın savaşçısı
    Yalnızlık bitti sil gözyaşlarını

Kavga etmez sever beni
    Romeo romeo romeo romeo

Sabaha kadar kucaklar beni
    Romeo romeo romeo romeo

Hassas tüy gibi, umut, giyindim zırh gibi
    Ağlıyordum yalnızdım, seyirciler, sahneler
    Sonra sen geldin, arasından sislerin
    Büyük yakaların vardı gösterişliydin
    Dedin ki ben romeo gerçek aşkın savaşçısı
    Yalnızlık bitti sil gözyaşlarını

Kavga etmez sever beni
    Romeo romeo romeo romeo

Sabaha kadar kucaklar beni
    Romeo romeo romeo romeo

Romeo sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Romeo şarkısının sözleri

Hande Yener - Romeo şarkısının sözleri

Hande Yener - Romeo Hande Yener - Romeo Dün hiç yok gibi, uzak, kasımdan soğuk gibi Kar yağıyordu yalnızdım, savaşlar, cepheler Sonra sen geldin, arasından sislerin Büyük yakaların vardı, gösterişliydin Dedin ki ben, romeo gerçek aşkın savaşçısı Yalnızlık bitti sil gözyaşlarını Kavga etmez sever beni Romeo romeo romeo romeo Sabaha kadar kucaklar beni Romeo romeo romeo romeo Hassas tüy...
  2. şahika sözleri (şahikacılar buraya)

şahika sözleri (şahikacılar buraya)

şahika sözleri sahika sözleri şaika avrupa yakası şahika şahikanın - sen ve arkadaşların toplu halde kendinizi satsanız bu elbiseyi ödeyemezsiniz - tüm fiziksel varlığım ve iskandinav tarzı uzuvlarımla senin olmamı mı istiyosuun? - çünkü bunun dörtte üçü heyecandan mütevelit gaaaazzz…yaa gerçekteeennn… - yemeğimi payylaşmayı seevmiyorumm…prensip meselesi bebeğimmm.. - bak bebeğim, salon...
  3. Göndermelik sözler isteyenler buraya

Göndermelik sözler isteyenler buraya

göndermelik sözler gönderme laflar gönderme sözler göndermeli sözleri Bizde bilirdik sevgiliye pırlanta almasını.....ama dostlarımız açtı yedık içtık pırlanta parasını daha boyun bi karış beyfendi olmaya çalışş..peşimde dolaşma otur dersıne çalış Her söze verecek cvpım var...ama bi söze bakarım sözmü die birde söyleyene bakarım adam mı die aRaBaNiZi FaZLa YiKaMaYiN... üSüTüP HaSTa...
  4. 2013 Alfa Romeo 4C Araç Özellikleri Burada

2013 Alfa Romeo 4C Araç Özellikleri Burada

2013 alfa romeo 4c 2013 alfa romeo 4c tanıtımı 2013 alfa romeo 4c özellikleri Alfa Romeo yaptığı bir açıklamayla 4C’nin bir üretim versiyonunu yapıp gelecek yıl satışa sunmayı planladığını teyit etti melekler. Araçla ilgili detaylar şöyle; 200 bg’den yüksek güce sahip, ortadan motorlu iki kişilik otomobil yaklaşık dört metre uzunluğa ve 2,4 metreden az dingil açıklığına sahip. Araç...
  5. Süper Alfa Romeo 4C 2013 Tanıtım Videosu Burada Melekler

Süper Alfa Romeo 4C 2013 Tanıtım Videosu Burada Melekler

2013 alfa romeo 4c 2013 alfa romeo 4c tanıtımı 2013 alfa romeo 4c özellikleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Alfa Romeo 4c model aracın tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=KAM_KhimnWI

Sayfayı Paylaş