gebe
  1. desert_angel

desert_angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rowenta CV 9112

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında desert_angel tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar saçlarım kalın telli ve kıvırcık çok fazla elektrikleniyor.O yüzden saç düzleştiricelri pek işe yaramıyor.Bende rowentanın bu modelini buldum yanlış bilmiyorsam ıslak saça da uygulanabiliyor.Ancak hiç bir yerde yorum ve açıklama bulamadım.En iyisi size sormak diye düşünüp başlık açtım.Kullanan varsa lütfen yardımcı olur musunuz? =( :d040: [​IMG]

Rowenta CV 9112 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CV nasıl oluşturulur?

CV nasıl oluşturulur?

cv ye fotoğraf ekleme cv ye resim nasıl eklenir resim ekleme fotoğraf nasıl eklenir Kariyer İlan’da CV oluşturmak için Mynet üyesi olmanız gerekmektedir. İş arayan anasayfasında yer alan "CV Bırak" linkinden üye girişi yaparak, CV İlan bırakma formuna ulaşabilirsiniz. Maksimum 3 adet, ingilizce veya türkçe, CV oluşturabilirsiniz. CV’inize vereceğiniz CV adı ile oluşturduğunuz...
  2. cv örneği

cv örneği

sağlık cv örnekleri Tamamen gerçek bir olay!!Yaşanmış bir iş başvuru hikayesi Yeni Şafak Gazetesi yazarı Mustafa Özel'in köşesine taşıdığı, yaşanmış çok ilginç bir iş başvurusu hikayesi: Alttaki işbaşvuru formunu dolduran Mehmet Tartar'ın başvuru formuna yazdığı cevaplar: 1. Adınız Soyadınız: Mehmet Tartar 2.Yaşınız: Yirmi sekiz. 3.Şirketimizdeki hangi pozisyon için...
  3. CV Örneği

CV Örneği

klasik özgeçmiş örneği klasik özgeçmiş örnekleri özel cv örnekleri evlilik cv si evlilik Tamamen gerçek bir olay!! Yaşanmış bir iş başvuruhikayesi Alttaki iş başvuru formunu dolduran Mehmet Tartar'ın başvuru formuna yazdığı cevaplar: 1.Adınız Soyadınız: Mehmet Tartar 2.Yaşınız: Yirmi sekiz 3.Şirketimizdeki hangi pozisyon için başvuruyorsunuz? Mümkünse yatay bir pozisyon için. Eğer daha ciddi...
  4. Arapça Cv (Özgeçmiş)

Arapça Cv (Özgeçmiş)

arapça cv örnekleri arapça biyografi aşk nasıl yazılır arapçada aşk nasıl yazılır biyografi örnekleri سيرة ذاتية Özgeçmiş 1. المعلومات الشخصية/ البيانات الشخصية:Kişisel Bilgiler الاسـم : Adı Soyadı الجنسية : Uyruk الحالة الاجتماعية: Medeni Durum تاريخ ومكان الولادة: Doğum Tarihi ve Yeri الخدمة العسكرية: Askerlik Durumu رقم الهاتف : Telefon Numarası البريد الالكتروني :...
  5. Resimli Cv Örnekleri

Resimli Cv Örnekleri

Resimli Cv Örnekleri istiyorum cv nasıl yazılır bilmiyorum o yüzden resimli verirseniz çok sevinirim kızlar.

Sayfayı Paylaş