gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rulo pastaya nasıl şekil verilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rulo pastaya nasıl şekil verilir? Merhaba hanımlar Rulo pastaya nasıl şekil verilir? Rulo pasta yapmak istiyorum ama o şeklini nasıl vereceğimi bilmiyorum lütfen yardım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rulo pastaya nasıl şekil verilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rulo

Rulo

Temiz kağıt rulosu geleceğin iyi olacağına işaret eder.
  2. Rulo Pasta Keki Nasıl Sarılır ?

Rulo Pasta Keki Nasıl Sarılır ?

rulo pasta keki nasıl yapılır rulo pasta nasıl sarılır rulo pasta nasıl yapılır Yapımı oldukça basit olan rulo pasta pek çok kadına görüntü itibarıyla zor gelir melekler :) Pata kekini rulo yapmanın zor olmadığı aslında bir kere denedikten sonra anlaşılır. Eğer siz de rulo pasta yapmaya niyetliyseniz, size vereceğimiz birkaç tüyoyla rulo pastanızı kolaylıkla sarabileceksiniz. (Bakınız Muzlu...
  3. Çocuklara isim nasıl verilir ??

Çocuklara isim nasıl verilir ??

Bir çocuk doğacağı zaman ona isim verecek kişiye Allahu teala bir melek gönderir ve bu melek isim vericek kişiye çocuğun ezelde taktir olunmuş ismini ilham eder. Bu melek şeriate muhalif olan yerlere giremez. Bundan dolayı çocuğa ezelde taktir edilen isim verilemez. Ezelde taktir edilen ismi verilemeyen çocuk diğerine göre 7 kat daha düşük zekalı olur [Kutbul Aktap Şeyh şerafeddin dağıstani...
  4. Hayvanların zekatı nasıl verilir?

Hayvanların zekatı nasıl verilir?

Saime hayvan dişi hayvan mıdır? Erkek hayvanların da zekâtı verilir mi? CEVAP Saime, yılın yarıdan fazlasında kırda, çayırda parasız otlayan eti veya sütü için yetiştirilen erkek veya dişi hayvanlardır. Yalnız yünü için, yük taşımak için veya binmek için olursa, saime sınıfına girmez, zekâtı verilmez. Saime hayvanlar Sual: Evde, evin bahçesinde beslenen hayvanların zekâtını vermek gerekir...

Sayfayı Paylaş