gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

rüya yorumlayabilen var mıı ???

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

kardeşim kuzenim ve ben kartepeye gidiyorduk her yer bembeyaz kar mükemmeldir kayacaktık üçümüz etrafta insanlar vadı fakat gökyüzü karanlıktı etrafta karanlıktı çok etkilendim ve kardeşim kayarken uçurum vardı oradan düşüyordu :( onu kurtarmak isiyordum uçurumdan sadece kar gözküyordu ve dediğim gibi hava karanlıktı yanlış hatırlamıyosram bir de gözkyüzünde yıldızlar vardı yorumlayan bir melek varsa yorumlarsa sevinirim çok etkilendim çokta korktum anlamını merak ediyorum :(

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnde rüyamda eski sevgilimi atın üstnde gördüm daha snra bi kez daha sevgilimi atların yanında grdüm yorumlayabilr misinz ? Lütfen

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    hayr olsun diyelim kardeşinle alakalı veya ailenden birinde küçük bir rahatsızlık geçebilir fakat geçici olcak çünkü kar ı mevsiminde gördüğün için bu hastalıktan kurtulacağına işarettir.

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesine işarettir

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ,
    Patronumu rüyamda gördüm.meğer kardeşi çok hastaymış o kadar üzgündü ki rüyamda onun hüznünü ve acısını hissettim. yolda gördüm etraf kalabalıktı.beni yanına çağırdı ve sağ elimi 2 elinin arasına alarak , bu akşam yıldızlara dikkat et tehlike olabilir dedi. ben çok merak ettim.anlamı ne olabilir sizce.
    Lütfen bana yardımcı olun çok merak ettim açıkçası.

rüya yorumlayabilen var mıı ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba aranızda bana da yer var mıı???

acaba aranızda bana da yer var mıı???

selam ben Nur Umarım aranızda bana da yer vardır çünkü burada sizlerle vakit geçirmekk eminim çok güzel bir duygu olsa gerek vee yine umarım beni bu duygudan mahrum etmezsiniz:) ayrıca deneyimsiz bir üye olduğum için yardımlarınızı da bekliyorum şimdiden herkesee saygımı sunar ve teşekkür ederim (bu arada özellikle şeker05'e dee çok teşekkür ederim bana yardımcı olduğu için)...
  2. pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko pko olup hamile kalanlar pko tedavisini nasıl oldunuz.hangi ilaçları kullandınız?:bebem:
  3. Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Tüp bebekten sonra normal yolla hamile kalanlar var mııı ???

Kızlar ikidir tüp bebek deniyorum da daha sonradan da hamile kalınabileceğiyle ilgili bir kaç yerde yazı okudum. Sizlerden ricam eğer sizde tüp bebek yaptırdı iseniz ve başarılı olmadıysa daha sonrada hamile kalabildiyseniz lütfen bana neler yaptığınızı anlatın. Lütfen çok ihtiyacım var :S:S:S :(((((
  4. rüyamda serçem vardı :)

rüyamda serçem vardı :)

rüyamda serçe kuşum vardı akıllı insan gibi beni anlıyor elime geliyor ne dersem yapıyodu çokta sewmiştim kuşu sessizce cik bile demiodu :) nedir acep denizim

Sayfayı Paylaş