gebe
  1. sahrann

sahrann Forum Okuru

rüya yorumumu yapar mısınız

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sahrann tarafından paylaşıldı.

ben de sevdiğimi göreceğim günü ayarlayabiliyorum çok özlüyorum eğerki kafamda çok meşgul olursam ogün yada ertesi gün muhakak görüyorum.ama benim şöyle bir duurumum var önceleri gördüğüm rüyalar ertesi gün birebir gerçekleşirdi en vahimi daha erkek arkadaşımla beraberdik ve onu başka kadınla evlendiğini gördüm.ve biz o hafta içinde evlendik ve o evlendi ama ondan sonra rüyalarımda ya kavuşuyorum ya kavuşamıyorum malesef 6 yıl oldu ben onu unutamadım ama görmek istediğim zaman onu görebiliyorum ama gerçekleşmiyor ve yorumlarım çıkmıyor ama bu sadece kendimde böyle başkalarına yorumlarım ve rüyalarım çıkıyo

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sahrann benim anlamadigim kim kiminle evlendi? sen sevdiginle degil baskasinla evlendin sevdiginde baskasinla? öyleyse bence kendini rüyalara kaptirma normal hayata dön...rüyalar herzaman gercek degildir...sen baskasinla evliysen o baskasinla evliyse unut hayatini zehir etme...:d014:

rüya yorumumu yapar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlaçlar Unutkanlık Yapar Mı?

İlaçlar Unutkanlık Yapar Mı?

unutkanlık yapan ilaclar epilepsi unutkanlık yaparmı neler yapar epilepsi ve Çalışma hayatındaki sorunlar ve aşırı stres, son yıllarda unutkanlığın 20'li yaşlara kadar inmesine neden oldu. Stres, fiziksel ve ruhsal yorgunluk, yoğun iş temposu unutkanlık yaşını düşürüyor. Zorlu yaşam şartlarının kişinin beyinsel fonksiyonlarını yavaşlattığını belirten Psikiyatri Uzmanı Dr. İbrahim Bilgen, bu...
  2. rüyamı yorumlar mısınız?

rüyamı yorumlar mısınız?

ben sürekli gireceğim sınavdan yüksek aldığımı ve istediğim liseyi tutturduğumu görüyorum. sizce nedir bunun yorumu ?
  3. rüyamı yorumlar mısınız

rüyamı yorumlar mısınız

merhaba abla. size bir rüyamı anlatıcam biraz dini olduğunu düşündüğümden soruyorum uyuyodum birden hertaraf karar o an konuşamadım.gözümü açamadım hareket edemedim 2-3 dk öyle kaldım sonra uyandim bana anlamını söylermisiniz
  4. SERUM KİLO YAPAR MI?

SERUM KİLO YAPAR MI?

serum kilo aldırımı,serum vurdurursam kilo alırmıyım,serumla kilo alan varmı,serum kilo yaparmı hakkında bilgiler Gerçek anlamı ile serum, kanın sıvı kısmı demektir. Kan bekletildiğinde pıhtılaşır ve ortaya sarımsı bir sıvı çıkar. Buna serum adı verilir. Yazımızın konusunu bu ifade edilen serumun dışında “serum” olarak bilinen sıvı oluşturmaktadır. Bu serum, fizyolojik yada izotonik...
  5. İnsülin kısırlık yapar mı ?

İnsülin kısırlık yapar mı ?

insülin kullanımı kısırlık yaparmı,insülin kısırlık ilişkisi,şeker hastaları hamile kalabilirmi,şeker hastalığı hamileliğe engelmi,insülin kullananlar kısır olurmu,insülin kullanımı ve kısırlık hakkında bilgiler Dahiliye Uzmanı Dr. Mesut Polat, diyabet rahatsızlığı ile ilgili olarak, "Şeker hastalığı bilindiği üzere vücudumuzdaki pankreas bezinin beta hücrelerinin tembel...

Sayfayı Paylaş