gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Rüyada ebegümeci görmek

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ebegümeci hamilelik hamilelikte gebelikte Bu bitkiyi görmek yahut yemek hastalıklardan kurtulmaya delalet eder.Rüyada ebegümeci gören, eger hasta ise iyilesir, saglikli ise hayir ve menfaat görür: Ebegümecini pisirip yedigini gören, mide hastaligi çekmez. Hasta ise iyilesir. Bir rivayete göre eline biraz para geçer. Bir baska rivayete görede: Rüyada ebegümeci gören, eger hasta ise iyilesir, saglikli ise hayi ve menfaat görür. Ebegümecini pisirip yedigini gören, mide hastaligi çekmez.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı düzenlenmiştir.

Rüyada ebegümeci görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebegümeci

Ebegümeci

Çiçekleri sifali olan, yapraklari da sebze olarak yenilen, kendi kendine yetisen bir ottur. 20-70 cm boyundadir. Yapraklari sarmaldir. Mayis-Agustos aylari arasinda çiçek açar. Yaprak ve çiçeklerinde fazla miktarda "müsilaj" vardir. Yaprak ve çiçekleri taze iken kullanilir. Kullanildigi yerler: Gögsü yumusatir, öksürügü keser. Mide ve barsaklarin düzenli çalismasini saglar,...
  2. ebegümeci

ebegümeci

maria treben kimdir Ebegümeci (Malva Vulgaris) Küçük yapraklı ebegümeci (Malva Vulgaris), çit,yol ve eski duvar kıyılarında, harabeliklerde, ama yalnızca insanların yaşadıkları yerlerin çok yakınlarında yetişir. Büyük yapraklı ebegümeci (Malva Grandfolia) ve öteki değişik cinsleri genellikle çiçek ve sebze bahçelerinde yetişir. Anadolu'da 8 Malva türü yetişmekte olup, bunların çiçek ve...
  3. Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek ne manaya geliyor dün gece rüyamda hindi gördüm tabirini yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  4. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  5. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş