gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Havlayan Köpek görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rüyada havlayan köpek görmek, ne demektir, tabiri, anlamı, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler

Rüyalarımızda bazen çok mutlu oluruz,bazen uçarız ,bezan da korkarız.Korktuğumuz zamanlardan biri rüyada köpek görmemizdir melekler..:)

Rüyada köpek havlaması görmek, köpek uluması, köpek sesi duymak : somurtkanlık ve aşırı titizlik özelliğinizle çevrenizdekileri rahatsız etmekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada mutlulukla havlayan köpek görmek ; zevkleri ve sosyal aktivite simgeler. Bir gruba ait olmayı ve ondan mutluluk duymayı işaret eder.

Vahşice havlayan köpek ise, çevrenizde ki düşmanca duygular taşıyan arkadaşları gösterir.

Rüyada Havlayan Köpek görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Hamile Adam Görmek

Rüyada Hamile Adam Görmek

Rüyada Hamile Adam Görmek ne anlama geliyor lütfen bu konuda bana bilgi verin rüyamı yorumlayın kızlar.
  2. Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek ne manaya geliyor dün gece rüyamda hindi gördüm tabirini yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  3. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  4. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...
  5. İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek, aklını kullanıp ama tedbir alamayan bir kadın ile tabir edilir. Rüyada köpekten kaçmak, korkularıyla yüzleşmeyen kimseye ve düşmanlığından emin olduğunuz kimsenin zulmüne uğramaya delalet eder. Rüyada büyük köpek görmek, çevresinin çoğalması ve genişlemesi ile tabir edilir. Rüyada yavru...

Sayfayı Paylaş