gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rüyada Makyaj

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

rüyada makyajlı kadın görmek rüyada makyajlı birini görmek makyaj yapmak göz makyajı yapmak göze makyaj Rüyada birini makyajlı ve çok güzel görmek ne demek melekler? Bilgisi olan var mı?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Rüyada Makyaj
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Size kötülük yapmaya çalışabilir. Dikkat etmenizde yarar var. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj, aldatma olarak yorumlanır. Ama kadın makyaj yaptıktan sonra daha güzel bir duruma gelirse, aldanmanın sonunda çok güzel olacaktır.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makya yapmak, hile ve aldatmaya isarettir.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Makyaj rüyaları genellikle iyi sayılmazlar. Bu aldatma, kandırma olarak yorumlanır. Makyajı yapan tanıdıksa aldatacak da odur. Tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Kadının makyaj yapması fena sayılmaz. Ama erkeğin makyaj yapması, art niyet, çıkar ve aldatmadır.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj yaptığınızı görmek; işlerinizde büyük başarılar elde edeceğinize, çevreniz tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza işarettir.[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]canım rüya tabirlerinde aynen böyle yazıyor..[/FONT]

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

bende kocaman kuyruğu olan simyah balıklar gördüm onları temizledim..annem almış pazardan bende ayıkladım..kafalarıni kopartma dedi annem..bende alt tarflarını aldım üstü kaldı..kuyruğunu kestim..ay dur ona bakayım..

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Balık rüyaları daima kısmet sayılır. Rüyasında balık tutan kişi toplu para alır.[/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir. [/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]güzeelmişş yani..[/FONT]

5. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Böyleydi canım ya, başka birini gördüm, makyaj yapmıştı, çok güzel olmuştu, ne güzel olmuş diye ona bakıyordum.

6. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Güzelmiş gerçekten ya :) Allah hayırlara çıkarsın.

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    amin canım..umarım seninkide hayıra çıkar..

8. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Amin canım ya, inşallah hayırlara çıkar.

9. melaymer

melaymer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rüyada Makyaj

Teşekkür ederim...:)

10. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hayurlara çıksin inşallah

11. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

hayırlara gelsin

makyajlı gördüğünüz kişi yüzünü haramlara dönmüş demek. güzel görmek görecelidir.. daha detaylı güzeli tarif ederseniz yardımcı olurum. yani şehvetli güzelmi masum güzelmi şirin güzelmi

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne anlama geliyor??

rüyamda annemin makyaj yaptığını gördüm.hemde abartılı bir şekilde makyaj yapıyordu.bunun anlamı nedir acaba yardım ederseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim...

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada ananemi makyajlı gördüm fakat ananem 20 gün önce vefat etti.bu ne anlama geliyo

14. duygu ıışk

duygu ıışk Forum Okuru

makyaj yapmak

canım ben rüyamda makyaj yaptığımı gördüm
    çokta güzel olmuştum

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben ruyamda makyaj yapip aynaya baktim guzel olmustum

Rüyada Makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj

Makyaj

Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir. Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu...
  2. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  3. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  4. rüya

rüya

rüyamda dev dalgalar üzerinde seyahat ediyorduk dev dalgaların üzerinde evler vardı onları telefonla çekiyordum sonra kocaman bir ahtapotu yakalamış denize geri bırakıyorlardı. yola devam ettik küs olduğum birini gördüm o benle konuşmaya çalışıyordu ama ben konuşmuyordum sonra denizde iskele vardı en üste çıktım aşşagıda kötü birşeyler olmuştu ne olduğunu hatırlamıyorum ama korktum sonra küs...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş