Rüyada yumurta ve ev görmek ?

daisy1

Yeni Üye
Üye
Rüyada yumurta ve ev görmek ?
Arkadaşlar selamun aleyküm ben 19 yasındayım sevdigim bir insan var askerde.Dün gece böyle biraz sıkıntılıydım kibleye dogru dua ederek yattim.Rüyamda sevdigim insani gördüm elimdede cok garip boyle ufak bir kaptami diyim kirilmis yumurta vardi sarisi beyazi karisik onu tutuyodum.sonra sevdigim insanin ailesinin oturdugu binaya geldik orda bos daire varmis onlarin oturdugu binada sanirim biz nikahtan geliyoduk orda o binada onlarla alt alta evimize goturuyodu.sonra annesine ziyarete gittik ust kata sofra vardi babasi annesi vardi sarisin kucuk bir kiz cocugu vardi misafirdi sanirim aldim sevdim falan masallah dedim sacini kesiyolardi ya kesmeyin böyle cok guzel dedim falan.babasi falan annesi bana kızım falan diyolardi anlamadigim sey binada niye elimde kapta yumurta sarisi vardi tesekkur ederim

Rüyada yumurta sarısı görmek; yeni bir hayat, yeni başlangıçlar, yeni bir aşk, yeni bir iş anlamları taşır. Kişiler, bu sayılan yeniliklerden herhangi birini ya da birkaçını aynı anda yaşayabilir. Çiğ yumurta sarısı görmek, yaşanacak gelişmeler sonucu oldukça mutlu bir yaşantı sürülür. Pişmiş yumurta sarısı görmek ise, kişilerin yaşantılarında gelgitler yaşayacağı anlamına gelir. Sorunlar yaşanacak olursa, bunların üstesinden gelinebilece
bak cnm yumurta sarısı gormek ne anlama gelıormus allah sevdıgıne de kavustursun ıns takma kafana bıtırı gelır ıns hayırlısıyla

Geri