gebe
  1. daisy1

daisy1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Rüyada yumurta ve ev görmek ?

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında daisy1 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar selamun aleyküm ben 19 yasındayım sevdigim bir insan var askerde.Dün gece böyle biraz sıkıntılıydım kibleye dogru dua ederek yattim.Rüyamda sevdigim insani gördüm elimdede cok garip boyle ufak bir kaptami diyim kirilmis yumurta vardi sarisi beyazi karisik onu tutuyodum.sonra sevdigim insanin ailesinin oturdugu binaya geldik orda bos daire varmis onlarin oturdugu binada sanirim biz nikahtan geliyoduk orda o binada onlarla alt alta evimize goturuyodu.sonra annesine ziyarete gittik ust kata sofra vardi babasi annesi vardi sarisin kucuk bir kiz cocugu vardi misafirdi sanirim aldim sevdim falan masallah dedim sacini kesiyolardi ya kesmeyin böyle cok guzel dedim falan.babasi falan annesi bana kızım falan diyolardi anlamadigim sey binada niye elimde kapta yumurta sarisi vardi tesekkur ederim

2. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.146
    Ödül Puanları:
    93
    Rüyada yumurta sarısı görmek; yeni bir hayat, yeni başlangıçlar, yeni bir aşk, yeni bir iş anlamları taşır. Kişiler, bu sayılan yeniliklerden herhangi birini ya da birkaçını aynı anda yaşayabilir. Çiğ yumurta sarısı görmek, yaşanacak gelişmeler sonucu oldukça mutlu bir yaşantı sürülür. Pişmiş yumurta sarısı görmek ise, kişilerin yaşantılarında gelgitler yaşayacağı anlamına gelir. Sorunlar yaşanacak olursa, bunların üstesinden gelinebilece bak cnm yumurta sarısı gormek ne anlama gelıormus allah sevdıgıne de kavustursun ıns takma kafana bıtırı gelır ıns hayırlısıyla

Rüyada yumurta ve ev görmek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumurta Toplama hakkında bilgiler ve rüyada tüp bebek görme olayı

Yumurta Toplama hakkında bilgiler ve rüyada tüp bebek görme olayı

rüyada yumurta toplamak ruyada yumurta toplamak rüyada görmek rüya tabirleri topladığını görmek OPU vajinal ultraonografi ile oldukça kolay ve konforlu bir şekilde gerçekleşmektedir. Hasta jinekolojik muayene pozisyonunda yatar ve üzeri steril örtüler ile örtüldükten ve vajina temizliği yapıldıktan sonra lokal anestezi vajinaya uygulanır ve ardından vajinal ultrosonsgrafiye başlanır. Vajinal...
  2. Rüyada çekirdek görmek ve çekirdek kabuğu görmek

Rüyada çekirdek görmek ve çekirdek kabuğu görmek

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Rüyada boş çekirdek kabuğu görmek Hayırdır inş. diyor ve rüyada çekirdek kabuğu görmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek;Rüyada İçi Boş Çekirdek kabukları görmüşseniz şayet bilinki anlamsız gelen bir çok işle uğraşıyorsunuz ancak bu anlamsız boş gibi uğraşıların içini doldurmak için...
  3. rüyada mezar ve ölmüş birini görmek tabiri

rüyada mezar ve ölmüş birini görmek tabiri

rüyada ölmüş birini görmek rüyada mezar görmek Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyassında ölmüş birini görenleri ve mezar - mezarlık görenleri konu alıyor ve onlar için rüyada ölüm görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada mezarlık görmek; işlenilen günahları telafi etmeye çalışmaya, mezarlıkta kendini ölmüş görmek veya ölüyü mezarlıktan kaçarken görmek; uzun ömürlü olmaya, bir...
  4. Rüyada yumurta  görmenin manası nedir?

Rüyada yumurta görmenin manası nedir?

Tavuğun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir. Çig Yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düser. Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar. Elinde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur. Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini...
  5. Rüyada bir arkadaşın öldüğünü görmek ve hüzünlü bir şarkı duymak

Rüyada bir arkadaşın öldüğünü görmek ve hüzünlü bir şarkı duymak

Merhaba arkadaşlar gece rüyamda bir arkadaşımın öldüğünü gördüm. Bizim köyde (Babam onların köyü) orada bir mağarada yaşıyormuş orada onun bir köpeği de varmış onuda öldürmüşler. Ve rüyamda hüzünlü biri şarkı söylüyordu ben ve benimle beraber iş yerinde çalışan arkadaş o sese doğru gidiyorduk. Ruhen kendimi kötü hissediyorum şuan. Bu neye tabidir acaba.

Sayfayı Paylaş