gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyaların Yorumlanması

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyaların Yorumlanması Aynı rüya farklı zaman ve yerlerde görülürse, bunun yorumu da farklı olur. Bazen aynı rüyayı değişik insanlarda görebilir, ancak her insanın ruhu ve manevi dünyayı anlayışı, yaşamı farklıdır. Bundan dolayı da yorumu özünden bir şey kaybetmese bile yorumu ve yansıması farklı olur. Zaman zaman başkaları ile ilgili rüyalar da görebiliriz; bizi hiç ilgilendirmeyen bir rüya, bir başka bir başka yakınımızı ilgilendirebilir.

Rüyaları yorumlarken tarafsız olmak, duygulara kapılmamak, karamsarlaşmamak gerekir. Bu arada rüyada sadece bir şekil veya olayı değil, her şeyi birlikte yorumlamalıdır. Rüyadaki renkler de büyük önem taşır.

Rüyada görülen bazı insanlar tanıdıksa, adlarına da dikkat edilmelidir. Bu adların anlamları da yaklaşan bir durumu haber verebilir.

Örneğin derdi, sıkıntısı olan biri rüyasında adı Necati olan birini görürse sevinmelidir. Çünkü Necati "kurtuluş" anlamına gelmektedir. Bu durumda rüyayı gören dertten, sıkıntıdan kurtulacaktır. Rüyaları tarafsızca yorumlamalı ve ayrıntıları da değerlendirmelisiniz.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Rüyaların Yorumlanması
    paylaşımın için saol ***** ellerine sağlık ben rüyamdan saçlarımın döküldüğünü gördüm nedir acaba bi fikrin varmı

3. angel28

angel28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

rüyaları iyi yorumladığım söylenir.Sıkıntın var içini kemiren ve yakın zamanda bundan kurtulacaksın diyebilirim..

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

bide akşam rüya anlatılması iyi olmaz derler. batıl bi inanç olabilir. bende sabah anlatırım genellikle. akşam anlatılırsada sabah niyetine derim:) bide rüyayı kötüde görsek iyi yorumlamak lazım. Güsel Rüyalar Herkese:)

Rüyaların Yorumlanması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sözleşmenin Yorumlanması

Sözleşmenin Yorumlanması

sözleşmenin yorumlanması sözleşmelerin yorumlanması 5. Sözleşmenin Yorumlanması: Bir sözleşmedeki irade açıklamasının ne anlama geldiğini bulmaktır. İrade Kuramı: Kişilerin düşüncesi önemlidir. İçinden geçen Beyan Kuramı: Önemli olan irade değil açıklamalardır. Güven Kuramı: 1 söz ne iradeye ne açıklamaya göre yorumlanır. Sözleşme ve açıklamalardan dürüst bir insan ne anlıyorsa yorum o...
  2. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  3. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  4. rüya

rüya

rüyamda dev dalgalar üzerinde seyahat ediyorduk dev dalgaların üzerinde evler vardı onları telefonla çekiyordum sonra kocaman bir ahtapotu yakalamış denize geri bırakıyorlardı. yola devam ettik küs olduğum birini gördüm o benle konuşmaya çalışıyordu ama ben konuşmuyordum sonra denizde iskele vardı en üste çıktım aşşagıda kötü birşeyler olmuştu ne olduğunu hatırlamıyorum ama korktum sonra küs...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş