Rüyamda yeşil elma erik gördüm anlamı nedir?

• Konbuyu başlatan Hlyelibls
  • Başlangıç tarihi
H

Hlyelibls

Forum Okuru
Rüyamda yeşil elma erik gördüm anlamı nedir?

Rüyada elma erik görmek melek kadınlar kulübü rüyada yeşil elma erik görmek forum'da.​

Arkadaşlar dün gece rüyamda yeşil elma ve erik topladığını gördüm ağaçtan acaba rüyada elma erik görmek ne demektir fikriniz var mı yorum yaparsanız çok sevinirim. Eşim ile yeni bir işe girmeye kalkıştı ki acaba bununla ilgisi var mıdır yeşil Elma erik görmemin bu konuda da yorum yaparsanız sevinirim.

Merhabalar
Özellikle rüyada görülen yeşil renk çok hayırlı olarak yorumlanır ve burada rüyada elma erik topladığını görmek güzel kazançlar elde edeceğinizi büyük miktarlarda para elinize geçeceğini ve Rüya gören kişi için hayatında kolaylıklar ve omuzlarında bulunan yüklerden ne kurtulacağına işarettir. Yapacağınız iş için bir şey diyemiyorum ama gördüğünüz rüya bana kalırsa hayırlı bir rüya. Rüyada elma ve erik toplamak özellikle bunu ağaçtan toplamak yine zenginlik ve para pul mülk anlamına gelir aynı zamanda yeşil rengi ile alakalı yine şuna beğenmek istiyorum kişi hayatında mutlu Çalışkan geleceği parlak bir kişi olarak hayatına devam eder.

Elma ile alakalı rüyada görülen elma yemek ne demektir bunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Rüyada elma yemenin manası nedir" merak edenler olursa böyle bir rüya görenler manasında aşağıdan ayrıntılı inceleyebilirler.

Geri