Hamileyken rüyamda adet olduğunu görmek ne anlama gelir?

M

Mother goose

Forum Okuru
Hamileyken rüyamda adet olduğunu görmek ne anlama gelir?

Hamileyken rüyada adet olduğunu görmek melek kadınlar kulübü hamileyken rüyada adet görmek forumda.​

Kızlar ben 15 haftalık hamileyim dün gece rüyamda hamileyken rüyada adet olduğumu gördüm bayağı altından kırmızı kan akmıştı bu ne demektir hamileyken rüyada adet olduğunu görmek anlamı nedir? Şu anda hamileyim rüyamda da hamileydim ve adet mi düşük mü yaptım çok korktum açıkçası uykudan uyandığında kalbim güp güp atıyordu.

Merhabalar
Rüyada adet görmek özellikle hamileyken rüyada adet olmak anlamını sizin için araştırdık. Aslında rüyada adet olduğunu görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin kötü davranışlarına gizli bir sırrının ortaya çıkacağına ve birtakım zorluklarla uğraşacağına işaret edilir. Genel olarak rüyada kan görmek haram bir işe bulaşmaya delalet eder. Hamileyken rüyada adet olduğunu görmek ise kişinin iş hayatında şansının artacağına ve bir erkek çocuk doğuracağına işaret eder. Yani sizin gördüğünüz rüya İnşallah hayırla sonuçlanır.

Rüyada adet olmak konulu yazımızı ayrıntılı olarak aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama gelir" konu linki hemen aşağıda.

Geri