Rüyamda gebelik testimde pozitif çıktığını gördüm anlamı nedir?

• Konbuyu başlatan Seyranseyran
  • Başlangıç tarihi
S

Seyranseyran

Forum Okuru
Rüyamda gebelik testimde pozitif çıktığını gördüm anlamı nedir?

Rüyada gebelik testinin pozitif çıkması ne demektir melek kadınlar kulübü rüyada gebelik testinde çift çizgi görmek forum'da.​

Kızlar rüyamda test yapıyordum ve testim çift çizgi çıktı hamile olduğumu öğrendim. Sizce rüyada gebelik testinin pozitif çıkması ne demektir yorumlayacak olan var mı? Rüyamda gerçek gibi seviniyordum gerçekten. İnşallah güzel haberler alırım rüyamda da zaten çok mutlu huzurluydum güzel de uyandım hayır olsun inşallah.

Merhabalar
Rüyada gormussunuz istiyorsanız eğer inşallah gerçekte de bir bebek sahibi olursunuz. Rüyada gebelik testinin pozitif çıkması ne demektir sorusuna çok yorum bulduk tabi bu yorumlar hayırlı ve güzel yorumlar. Rüyada gebelik testi yapıp sonucunun çift çizgi görmek iyi işler başaracağınıza işarettir. Hayatınizda yeni başlangıçlar yapacağınıza bazi yorumcular da düşmanlarınız varsa bunları alt edeceğinize işaret eder. Testin pozitif çıkması ve buna çok sevinmeniz olaylara ve şartlara kolayca adapte olacağınıza isaret eder. Belki de bana göre de bir müjde var bu rüya karşılığında size. Belki de gerçekten hamile kalacaksınız. Peki rüyada gelinlik görmek ne demek? "Rüyamda gelinlik giydiğimi gördüm acaba anlamı nedir"

Geri