gebe
?

rüyanızda konuşurmusunuz

1. görmem ki konuşayım

oy sayısı 0
    0,0%
  2. görürüm ama konuşmam

16,7%
  3. abbbaaaw hem görür hem konuşurum

83,3%
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

rüyanızda konuşur musunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

Rüyada konuşmak rüyada konuşanlar rüyada konuşma hakkında düşünceleriniz görüşleriniz nedir melekler Rüyanın hayatımızda yeri çoktur,kimi hiç rüya görmez kimi film gibi boyuna rüya görür ve görülen rüyaların tabiri yapılır yaptırılır.Ama bir yanda rüya görüp bülbül gibi konuşanlardan da var rüyasında,bendeniz gibi.Bir konuşur bir yaşarım ki o rüyayı sabah biri beni aniden uyandırdığında rüyayı yaşıyor gibi anlatmaya devam ederim.Mesela sabah annem beni uyandırdı rüyamda ablam evleniyodu bişeyler oluyordu merasim gibi ,annem uyandırınca beni anneme ablamın evlniyo olduğu kişiyi anlatıyodum bilinçsizce taramalı gibi hahaha sonra annem büşra ne diyosun iyimisin deyince hala rüyada olduğumu anladım ve sustum hahaha

peki melekleriiiiim,anketi oylayın görüşlerinizi düşüncelerinizi de yazıverin buraya :) e bilelim aramızda ne çeşit kaç çeşit melek var :)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    rüyamda o gün ne yaşadıysam gecesi herşeyi anlatırımm :)

büşra.shid bunu beğendi.
  3. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    bende gündüz ne yaparsam gece rüyamda anlatırım :)

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

büsraaamm :kiss: valla bendee rüyamda degil ama tam uykuyla uyaniklik arasinda esim beni konustururmus soru sorarmis bende cevaplarmisim hahaha yani hic gizli bisey kalmiyor adama hahaha

5. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bu daha fenaymış jupi ablamm :D:D

6. jupiter

jupiter Forum Okuru

evet bebisss :D:D adam ne bilmek istiyorsa direkt sayiyormusum hahaha anammm :kedi:

7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    çok yorgun ve üzgün olduğumuz zaman rüyamda konuşuyorum.Annemde hep konuşturur gizli saklım kalmıyor:küstüm:,özel hayat sabahısı bitiyor bende hahaha

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    hayatımın en yanlış hatasını yaptım geçen gece eşim geç gelmişti eve doğum gününde ona hediye almak için para saklıyordum ve ben bunu uyurken söylemişim allaah benden paramı saklıyosn diye hala ısrar ediyo

rüyanızda konuşur musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smileyler Konuşursa

Smileyler Konuşursa

= Kaş böyle çatılır öğrenin, sol kaş sağ kaştan 2 cm yukarda olacak = Gel ulayn buraya senin kaşının altında niye göz var = Hebele Hübele HooOoo Paaa = Gözlerimi açtığımda Jonny Depp i neden göremiyorum = (İki kussen içerken): Baba bizim arabadan dört tane olmuş köşe olduk Baba ona bakarsan senden de 3.5 tane var = Yakaram ULayn = Bu canan için Bu...
  2. Cihaz Takan İşitme Engelliler Konuşur mu?

Cihaz Takan İşitme Engelliler Konuşur mu?

Toplum olarak en sık düşülen hatalardan birisi, işitme cihazının işitme engelli bireyleri konuşturduğuna olan inançtır. Bu inançla birçok insan büyük umutlarla cihazlanmış veya cihazlandırılmıştır. Cihazın böyle bir yeteneğinin olmadığının anlaşılması umut bağlayan bireyleri büyük üzüntülere uğratmıştır. Bu anlayışın altında yatan sebepler nedir, diye sorulsa, verilecek cevaplar...
  3. Rüyayı Gören Ruh Mudur?

Rüyayı Gören Ruh Mudur?

Ruh, parlak bir nur gibi âlemde gezer. Bu gezinti esnasında âlemde gördüklerini bazan beyne aktarır. Bu esnada rüya görülür. Rüyâlar görülmeyen alemlerin kapısını aralayan şifreler gibidir. ölümün küçük kardeşi olan uyku, Rabbimiz tarafından bir “dinlenme vasıtası” kılınmıştır. Uykudayken, günboyu çalışan bütün âzalarımız dinlenir. Başta göz, kulak, el, ayak, kemikler, kaslar, sinirler,...
  4. Kadınlar Neden Çok Konuşur melekler biliyor musunuz ?

Kadınlar Neden Çok Konuşur melekler biliyor musunuz ?

Kadınlar Neden Çok Konuşur Konuşma faaliyeti sol beyinde gerçekleşiyor. Erkeklerin sol beyni kadınlara göre daha az geliştiği için konuşma konusunda iyi değiller. Erkekler çoğunlukla kafalarının içinde konuşuyor, çünkü kadınların iletişim kurma konusundaki sözel yeteneklerine sahip değiller. Gün sonunda erkeğin işten döndükten sonra büründüğü suskunluk yüzünden günümüzde pek çok kadın...
  5. Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları rüyadanda ne görürsen burada meleklerim...Uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı siteme giriş yapamadım...Bu yüzden rüya tabirleri yapmaya ara verdim.Ama çok şükür artık buradayım ve görmüş olduğunuz rüyanızı tabir etmek için hazırım. Ben bu konuda bir lisans yapmadım fakat bu konuya merakım var.Kitaplarım mevcut.Ve genelde...

Sayfayı Paylaş