gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Rüzgar uçmuş balon düşmüş....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ve sonra bahar dalında çok çiçek solmuş...nefesine ömür harcanan çok sevdalar dalında asılı kalmış...
    Her gidişe bir anlam yüklemek gibi bu sevdaya ne anlam yükledik ne renk verdik..hep soğuk hep soluksuz hep taş-duvar..
    Sonra alfabenin hangi harfleri bir araya geldide Aşk Acı'ya döndü yüzünü,adı ayrılık olan hangi duygu geldi demir aldı yürek limanında...
    Hayatıma yağan kırkikindi yağmurlarını avucumda toplayıp yüreğimin acısını dindirmeye çalışmak,susmak yaşanan kısa zamanların anısına her yarayı susuşlarınla sarmak...Kabuk bağlayan yaralara yaşanan kısa zamanlarda ki söylediğin nağmeleri sürerek yaşamaya çalışmak...susmak...sadece susmak

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]...[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hiçliğine bir adım daha ,öyle biraz ben gibi el gibi biraz...[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Rüzgar uçmuş balon düşmüş....Savrulmuş en güzel yıllar....
    [/FONT]

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Hiçliğine bir adım daha ,öyle biraz ben gibi el gibi biraz...
    ellerine sağlık canım...

Rüzgar uçmuş balon düşmüş.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. Balon

Balon

rüyada uçan balon görmek rüyada ucan ruyada ucan uçan balık görmek balık Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Hedeflerinize ulaşamayacaksınız.Rüyasında balon gören kişi, aklından hiç geçmeyen birşey ile karşılaşır. Rüyada balon görmek...
  3. Balo

Balo

Rüyada bir baloda bulundugunuzu ve bir gençle dans ettiginizi görmek islerinizin kisa bir müddet için aksayacagina ve aile içinde bazi dedikodular yüzünden geçimsizlik çikacagina yorumlanir.
  4. Rüzgar Düştü Tuvale

Rüzgar Düştü Tuvale

Boş bir tuvale Dönüşen hayat, Çokça yalnızlık içeriyordu. İçimde, Kaybetmek istediğim hazanla Ona doğru yürüdüm. Önümde sonsuz mutluluk Yüreğimde sevdanın büyüsü. Yaprakların dansı başladı, Sularda hafif bir çırpıntı Dallar aşka saygı gösterisinde . O an, Rüzgar düştü tuvale... Görünmez bir fırça Durmaksızın çiziyor,çiziyordu. Her vuruş, Benliğimden bir kesit ve Yüreğimden esintileri...
  5. balon

balon

cocukların en sevdiği oyuncaklarından melekler.ısıtılmış hava veya havadan daha hafif bir gazla doldurulan, atmosferde uçabilen, küre biçiminde araç.

Sayfayı Paylaş