gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüzgarla taşınan meyveler var mı nelerdir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım rüzgarlarla taşınan insanların ayakları ile giysilerine bulaşan meyveler varmış bunlar hangileridir bilgi istiyom.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüzgarla taşınan meyveler var mı nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mavi renk sebze veya meyve var mı

mavi renk sebze veya meyve var mı

mavi renkli bitkiler mavi sebze renkli bitki sebze meyve Sevgili melekler hiç düşündünüz mü ben düşündüm ve araştırdım....... Neden mavi renk sebze veya meyve yok ??? Bitkilerin rengini veren pigmentlerin kimyasal yapıları* düşük dalga boylarında ortaya çıkan renkleri vermek üzere gelişmiştir. Mavi ve yakın renkleri oluşturan bileşikler* ya zehirlidir ya da enerji...
  2. Var mısın yoık musun'da bruce willis rüzgarı

Var mısın yoık musun'da bruce willis rüzgarı

Var mısın Yok musun" yarışmasının cumartesi akşamı yayınlanacak finalinde, dünyaca ünlü aktör Bruce Willis'in eşi Emma Heming yarıştı. "FASHIONABLE İstanbul" etkinliği kapsamında düzenlenen Missoni defilesinin onur konuğu olarak ülkemize gelen Bruce Willis ve 28 yaşındaki top model eşi Emma Heming, Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var mısın Yok musun?" yarışmasının...
  3. Hangi meyvenin ne yararı var?

Hangi meyvenin ne yararı var?

hangi meyvelerde şeker var armutta hangi vitamin var muzda vitamin armutta vitaminler vitaminler bulunur Meyve çok severim özelliklede yaz meyvelerini...Pazara çıktığın zaman rengarenk meyveleri görünce canı çekmeyen yoktur...Çok lezzetli meyvelerin bir o kadarda yararı var...Hangi meyvenin neye faydası var bakalım arkadaşlar :tik: * Bi kere vücudumuzun başlıca düşmanı olan kolesterol hiçbir...
  4. Açılama Nedir bilen var mı?

Açılama Nedir bilen var mı?

Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş