gebe
  1. Angel1905

Angel1905 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

:S Hamilelik Olasılığım Nedir Acaba

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Angel1905 tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhabalar arkadaşlar bn nisanın 8 inde evlendim ve en sn adetmide nisanın 20 snde gördüm bu ay 17snde adet olcakmışım gbi hissttim agrı ve acık renkli akıntı söz konusuydu fakat olamadım :( bu gnlerde piskolojmde hiç ii değil testler için bi kaç gün daha geçsin istiyorum ama kafamda çok karışık hamilemiyim ben ?

2. Angel1905

Angel1905 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hamileymişim dün kan testinde öğrendim 2 3 haftalık kadar dua edin banada kızlar :)

gonca 16 bunu beğendi.
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

ayyy canım hayırlısı olsun inşallah.çoook sevindim canım.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin mevlam :) o heyecanı bende yaşadım ve şuan 11 haftalık hamileyim.isteyen herkes evlat sahibi olsun inşallah

4. Angel1905

Angel1905 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aminn canm tşk edrm bizim biraz erken oldu gerçi ama :) Rabbim öyle uygun gördü demekki...İnş. Sende bu süreci kolaylıkla atlaatır sağ salim kucağına alırsın bebişini :)

5. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    canım cok sevındımm hayırlısı olur inş.Allah kucagınıda almayı nasip etsın.cok güzel bi duygudur eminim..boşver erken olsun canım senınle birlikte büyür gider.erkenden olduğu ii olmuş bence bu devirde gebe kalmak arttık cok zor oluo inan ilerde belkıde senın için daha zor olurdu.neyse Allah gönlune göre versın inş...sağlıklı evlat versin sana..

6. Angel1905

Angel1905 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aminn cnm cümlemizin inş. bnde bugnlerde daha cok alıştım onun varlığına :) şimdiden hissettiriyo kendisini cok farklı bi duygu Allah isteyen herkese nasip etsin.

SadmiN bunu beğendi.
  7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun hamişsin demek ki o zaman sana biz de Hamiş Rankı veriyoruz güle güle ( doğum yapana kadar ) kullan. Buradaki annelerin ayrıcalıklı olduğunu söylememize de gerek yok zannedersem :D:D

8. TUGBAYA

TUGBAYA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    0

bende yeni üye oldum bişey sormak istiyorum yardımcı olup cvp verirseniz çok sevinirim kafam karışık adetimden bir hafta önce bi lekelenme oldu 1 gün sonra geçti belimde ve kasıklarımda çok ağrı vardı hala devam ediyo kan testi yaptırdım 1,61 çıktı negatifti:(( şimdi adetime 2 gün var kahverengi lekelenme var adet olmadım normalmi adetmi olacağım için yoksa hamilemiyim sizce

9. TUGBAYA

TUGBAYA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    0

10. Angel1905

Angel1905 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ay çok tşk ederimm burdaki yazıları okuduktan snra hamile olduğumu hissettim ve test yaptırdım özel ve güzel biyerdeyim :)

:S Hamilelik Olasılığım Nedir Acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba neden

acaba neden

türkler sekerin erimesi için sag dan sola dogru cayı karıstırırlar ama yabancılar soldan saga dogru karıstırırlar ndn_?
  2. acaba hamileliğim mol gebelikmi

acaba hamileliğim mol gebelikmi

Mol gebeliği, halk arasında bilinen adıyla "Üzüm Gebeliği", erken gebelik döneminde rastlanan, gebelik ürününün sağlıklı gelişiminin aksadığı bir hastalıktır. Aslında plasentanın anormal gelişimidir ve rahim içinde üzüm tanesi şeklinde bol miktarda oluşumlar içermesiyle karakterizedir....
  3. onun sizden hoşlanma olasılığı nedir?

onun sizden hoşlanma olasılığı nedir?

sizi hiç tanımıyor siz de onu tanıyorsunuz ama ondan hoşlandığınız her halinizden belli...bir ortamda karşılaşınca size dikkat ediyor orada olduğunuzu farkediyorsa olur olmaz yerde size bakıyorsa saçma tesadüflerle sürekli göz göze geliyorsanız ve gözünü sizden kaçırıyorsa sizden hoşlanma olasılığı nedir?
  4. Prezervatif yırtıldı hamile kalırmıyım?

Prezervatif yırtıldı hamile kalırmıyım?

İstenmeyen gebelikler için bir çok korunma yöntemi mevcut.Bu yöntemlerden biride prezervatifle korunma.Dünyada en sık kullanılan korunma yöntemlerden biri olan prezervatif doğru kullanıldığı taktirde istenmeyen gebeliklerden koruduğu gibi bir çok bulaşıcı hastalıklardan da korunmayı sağlıyor.Gebelik sayfamız ve melekelr mekanına prezervatifle ilgili bir çok soru almaktayız.Bu sorulardan biri...
  5. doğum sonrası hamilelik olasılığı

doğum sonrası hamilelik olasılığı

Merhaba beyza hanım 6 ay önce doğum yapmıştım. doğum sonrası adetimi oldum ama bu ay olmadım bebeğimi 15 gün emzirebildim hamile olasılığım nedir?

Sayfayı Paylaş