gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saat Farkı Hesaplama

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saat farkı hesaplama saat farkı hesaplama, nasıl hesaplanır, saatler, ülkelerarası, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ülkelerarası kaç saat fark olduğunu öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Saat Farkı Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dıyar farkı

dıyar farkı

lıseye yenı baslamısım kımseyı tanımıyorum ama herkes bırbırını tanıyo orta okuldan arkadas olanların cogu aynı lıseye baslamıs bırde lısenın ılk ogrencılerı bızız bızden ust sınıf yok yenı bı okul yanı okulu hıc ıstememden kaynaklanan bozuk bı psıkolojıyle derslere gırmeye basladım zekı cevık olan ben derslerde sureklı sozluye kalkan ben ne derse katılıyor nede bı yorum yapıyordum sılık bı...
  2. kadının farkı..........

kadının farkı..........

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. "zeka farkı"

"zeka farkı"

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? :minik: Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: ? Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!? Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi....
  4. saat

saat

Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...
  5. saat ücreti hesaplama hakkında

saat ücreti hesaplama hakkında

sabah 08:00, akşam 18:00, haftada 5 gün çalışan bir işçinin saat ücreti nasıl hesaplanır? konu ile ilgili farklı uygulamalar var. hangisi neye göre doğrudur? örneğin ; 1 - maaş / 30 = günlük ücret günlük ücret / 7.5 = saat ücreti } bölen 225 2 - maaş / 30 = günlük ücret günlük ücret / 8 = saat ücreti } bölen...

Sayfayı Paylaş