gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sabancı: Akp'nin kongresine katılmıyoruz

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

SABANCI Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın, AKP Kadın Kolları tarafından düzenlenecek, İşte Kadın Kongresine katılamayacağını duyurdu. Sabancı Holdingden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: "Çeşitli yayın organlarında ’27-28 Kasım tarihlerinde AKP Kadın Kolları tarafından düzenlenecek İşte Kadın Kongresinin açılış konuşmasını, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı yapacaktır’ şeklinde haberler yer almıştır. İşte Kadın Kongresinin daveti Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Güler Sabancı’ya ulaşmıştır. Ancak, sayın Sabancı bu kongreye katılamayacaktır." Hurriyet

Sabancı: Akp'nin kongresine katılmıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakıp Sabancı

Sakıp Sabancı

Hacı Ömer Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Eski Başkanı Sakıp Sabancı, 7 Nisan 1933 tarihinde Kayseri'nin Akçakaya köyünde fakir bir çiftçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya geldi.Çok genç yaşlarda, Bossa Un Fabrikası'nda veznedarlıkla iş hayatına başladı. Sırasıyla, çiftlik müdürü ve Bossa Tekstil İşletmesi Müdürü oldu. Babasının 1966 yılında vefatından sonra kurulan Sabancı Holding'in...
  2. Balıkesir Kongreleri

Balıkesir Kongreleri

Batı Cephesi'nde Yunan Ordusu karşısında mücadele eden Kuva-yı Milliye'nin bir düzen altına alınarak sevk ve idaresini ve beslenmelerini sağlamak için 28 Haziran 1919'da Balıkesir'de bir kongre toplandı. Kongre'ye Ayvalık, Soma, Akhisar mıntıkaları ile Balıkesir'e bağlı diğer ilçelerin temsilcileri katıldı. Bir merkez heyeti kurularak başkanlığına Hacım Muhittin Bey seçildi. 12 Temmuza kadar...
  3. Siyasi partilerin gündemi kongreler

Siyasi partilerin gündemi kongreler

29 Mart yerel seçimlerinin ardından siyasi partilerin gündemini kongreler oluşturacak. 29 Mart yerel seçim sonuçları, iktidarın oy kaybettiği muhalefetin ise güçlendiği yorumlarına yol açarken, seçimlerin hemen ardından seçim sonuçlarını değerlendiren partilerin bundan sonraki gündemi ise kongreleri olacak. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun yerel seçimlerden birkaç gün önce geçirdiği...
  4. Suzan Sabancı Dinçer'den Açıklama

Suzan Sabancı Dinçer'den Açıklama

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye’nin önümüzdeki dönemde de sahip olduğu birçok özelliğiyle öne çıkacak ülkelerden biri olduğunu söyledi. Türkiye-İtalya Dostluk Birliği’nce Venedik Sarayı’nda düzenlenen ve dün başlayan "Türkiye-İtalya Medya ve Ekonomik Forumu"nda konuşan Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye’nin son 5 sene içerisinde ekonomik anlamda çok büyük...
  5. Güler Sabancı kimdir

Güler Sabancı kimdir

Güler Sabancı kimdir biyografi bilgilerini sizden rica ediyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş