gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sabun, dudakları olumsuz etkileyebilir

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sabunun cildi kuruttuğunu sanırım hepiniz biliyorsunuzdur ama birde sabun dudaklara karşı olumsuz etkilerde bulunabiliyormuş nasıl mı ? [​IMG]
    Dudaklarda görülen çatlamalar estetik açıdan da problem yaratıyor. Bunun en büyük nedeni ise vücudun daha çok neme ihtiyaç duyması. Uzmanlara göre, cildi kuru olanların dudaklarında egzamaya benzer yara ve çatlamalar daha sık görülüyor. Sabun kalıntılarının tene yapışması sonucu dudaklarda egzamaya benzer yaralar meydana gelebiliyor. Bu yüzden dudakları hassas olan insanların Su ve sabun kullandıktan sonra mutlaka nemlendirici kullanmaları gerekiyor.

Sabun, dudakları olumsuz etkileyebilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olumsuz Davranış

Olumsuz Davranış

olumlu davranışlar olumlu ve olumsuz davranışlar nelerdir olumsuz nelerdir trafikte Çocuklarımızın davranışlarının oluşmasında uygun yönlendirme büyük önem taşır. Onların davranışları, yetişkinlerden aldıkları tepkilere göre şekillenir. Kullanacağımız bazı teknikler olumlu davranışların artırılmasına, bazıları ise olumsuz davranışın söndürülmesine yöneliktir. Olumsuz davranışı ortadan...
  2. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  3. Olumsuz Ask!!!.

Olumsuz Ask!!!.

Yapacak hiç bir şey kalmadı artık, son pişmanlık faydasız, Yıllar öncesinde gerekiyordu bu sevda, bu tutkunluk... Nerede o eski aşklar, nerede o eski sevdalılar, Ölümsüz aşklar vardı bir zamanlar, Ölümsüzlüğü yakalayan efsaneler... Kelimeler tükenirdi heybelerde birer birer, Ömrün ayrılık çıkmazlarında tükendiği gibi, Satırlar yetmezdi anlatmaya sonsuzluğu, Kilitleniverirdi...
  4. nasıl etkileyebilirim

nasıl etkileyebilirim

ben bir çocuğu seviyorum . geçen sene bu çocuk bana çıkma teklifi etti ben baskasına asık oldugum için onun farkına varamadımm :( şimdu bu yıl yaklaşık iki buçuk aydır peşindeyim ortak arkadaşlarımızla felan nasıl oldugunu neler yaptıgını haberlerini alıyorum . ben buna açıldım seviyorum seni dedim. buluştuk ama buluşmadan once heveslenme cıkma teklifi etmicem dedi odun. neyse buluştuk...
  5. Saba Tümer Uğur Güvenle Dudak Dudağa Görüldü....

Saba Tümer Uğur Güvenle Dudak Dudağa Görüldü....

Saba Tümer Haberleri Saba Tümer Dudak Dudağa Mehmet Aslan ile aşk yaşadığı ileri sürülen Saba Tümer şimdide Uğur Güvenle görüldü...Hatta dudak dudağa samimi dakikalar yaşadığını görenler bile oldu....Bakalım Saba hanım nerede son bulacak ...:) Saba Tümer, sabahın ilk ışıklarına kadar Uğur Güven ile oldukça samimi dakikalar yaşadı. Mehmet Aslan ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Azade...

Sayfayı Paylaş