gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Saç Diplerindeki Kaşıntı - Saç Diplerindeki Yanma ve Kaşıntı İçin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

saç kaşınmasının nedenleri saç diplerinin kaşınması diplerinin kaşınmasının nedenleri diplerinde kaşıntı acıması Saç Diplerinde Kaşıntı İçin: 11 Adet yumurta sarısı1 çorba kaşığı Alkol1 çorba kaşığı Hint Yağı1 çay kaşığı tuz
    Yukarıda ki malzemeleri karıştırıp, saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra saçınızı durulayın.

Saç Diplerinde Kaşıntı İçin-2:
    Beş adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın.BUĞDAY çimini ezip, suyunu çıkarın. Bu suya zeytinyağı ekleyip, saç diplerinize sürün. Böylece saçınızın kuvvetli çıkmasını sağlamış olursunuz.
    Eşit orandan servi, biberiye, ardıç, zeytinyağını (saçta boya varsa bir yumurta sarısı da) ekleyin. Karışımı saçınıza sürün.

alıntı

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hamile olabilirmiyim yardım edin
    mrb melekler anne adayları ve anne olmak isteyenler bende 3 haftadır ögürme var yani arada oluyor arada başımda dönüyor 1 yıllık evliyim 18 yaşındayım korunmadan ilişkiye giriyoruz gebe kalmam için ama sonuçlar hep negatif birkaç haftadır saç diplerim acıyor saçımı taramak dahi istemiyorum ögürmelerim var bu adetim bittikten sonra başladı gebelik testi aldım negatif çıktı yine morelim bozuldu bebek istiyorum ama olmuyor her defasında LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN acaba gebemiyim

Saç Diplerindeki Kaşıntı - Saç Diplerindeki Yanma ve Kaşıntı İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaşıntı..

Kaşıntı..

Sulanma göz hastalıklarında sık rastlanılan bir belirtidir. Rüzgarlı tozlu ortamlarda, ağlama ve gülme sırasında, yoğun yakın çalışma sırasında sulanma normal kabul edilebilir. Hangi Sulanmalar Hastalık Belirtisi Olabilir? ► Uzun sürüyorsa, ► Beraberinde kızarıklık, batma, görme azlığı gibi şikayetler varsa , ► Bebek ve küçük çocuklarda uzun süre devam ediyorsa bir hastalığın belirtisi...
  2. kaş

kaş

Akdeniz Bölgesi'nde Antalya İli'ne bağlı bir ilçe olan Kaş'ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Teke Yarımadasının güney kesiminde yer alan Batı Toroslarının uzantıları olan Akdağ, Kaş ile Muğla'nın doğal sınırını oluşturur. Teke yarımadasının ilçe sınırları içerisinde kalan bölümü dağlar ve akarsularla engebelenen...
  3. dip boyası için çözümler

dip boyası için çözümler

dip boya renkleri saç maskaraları saç maskarası ruj şeklinde boyası dip boyası renkleri Dip boyanız geldi..Kuaföre gidemediniz.Sorun yok...Kamufle etmek sizin elinizde.. Böylelikle iki renkli saç görünümünden kurtulmak mümkün. Düz ve ince telli saçlılar, belirgin saç ayrımları ve sıkı at kuyruğu gibi saç diplerini öne çıkaran modelleri kesinlikle denememeli. Boya zamanınız geldiyse yoğunluk...
  4. Dip Boyası İçin Çözümler

Dip Boyası İçin Çözümler

dip boya sarı dip boyası sarı saça boyası boyasi Saçlarını boyatanlar iyi bilirlerki bir süre sonra dip boya zamanınız geliyor ve saç rengine görede bu dip boyalar bazen hiç hoş olmayan görüntü teşkil edebiliyor.Eğer kuaföre gidip dip boya yaptıracak zamanınız yoksa o an için sizlere dip boyası için bazı çözüm önerilerinde bulunmak istiyorum Düz ve ince telli saçlılar, belirgin saç ayrımları...
  5. Vajinal kaşıntı için kremler ve haplar

Vajinal kaşıntı için kremler ve haplar

Vajinal bölgede kaşıntının meydana gelmesinde çeşitli nedenler bulunmaktadır. Bazı nedenler genelde önemsizdir ve bir süre sonra kaşıntı kendiliğinden yok olur. Ancak bazı durumlar vardır ki tedavi edilmezse olumsuz sonuçlar ortaya çıkacak şekilde kaşıntı ilerler. Yaşanan bu sorun için uzmanlar vajinal kaşıntı kremleri ve bunlara benzer ilaçları tavsiye etmektedir. Tabi ilaç kullanımı yaşanan...

Sayfayı Paylaş