gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Saç dökülmeleri için

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

1 tatlı kaşığı kekik yağı 1 tatlı kaşığı zeytin yağı 1 tatlı kaşığı hint yağı
    1 tatlı kaşığı kuru mayayı karıştırın saçınıza sürüp naylon streçe sarın ve 2 saat bekletin.

Saç dökülmeleri için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Dökülmesini Engellemek İçin Neler Yapmalıyız?

Saç Dökülmesini Engellemek İçin Neler Yapmalıyız?

saç dökülmesini engellemek sac dokulmesini engellemek saç dökülmesini engelleme saçların dökülmemesi için ne yapmalıyız dökülmemesi için ne yapmalı Düzenli beslenmek gerekiyor Düzensiz beslenme alışkanlıklarının saç sağlığı üzerindeki zararları her geçen gün artıyor. Saç dökülmesine neden olan en önemli faktörlerden biri de dengesiz beslenmedir. Sağlıklı ve dökülmeyen saçlar için öncelikle...
  2. Saç dökülmeleri için lavanta kürü

Saç dökülmeleri için lavanta kürü

lavanta lavanta çeşitleri Saç dökülmesi sorunları saçıyorsanız sizlere lavanta kürünü öneriyorum.Tamamen bitkisel olan bu yöntem hakkında sizlere gerekli olan bilgileri sunuyorum Bu kür lavanta ile saçların yıkanması şeklindedir. Yıkanmış saçlara uygulanır. Üç bardak su tencerede kaynatılır. Kaynadıktan sonra bir tatlı kaşığı lavanta içine atılır ve hafif ateşte beş dakika demlenir....
  3. Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

SAÇLARINIZIN DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK VE CANLILIK KAZANDIRMAK İÇİN : kazandırmak için 3/4 fincan zeytin yağı, 1/2 fincan bal ve aşağı yukarı 3 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Saçlarınızı suyla durulayın, havluyla kurulayın ve daha sonra az bir karışımı tarakla saçlarınıza yedirin. Daha sonra saçlarınızı yarım saat plastik bone ile sarın ve bekleyin. Daha sonra şampuanlayın ve durulayın,...
  4. Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Arkadaşlar selam,bugün hatta az önce Saba Tümer'in proğramına bakarken bir bayan pratik tarifler veriyordu alabildiğimi not aldım ve sizler için şimdi saç dökülmesini önleyici ve saçı besleyici olarak verdiği tarifi yazıyorum.Umarım işe yarar :) 2 dilim çavdar ekmeği 1 çorba kaşığı hardal tozu(hardal tozu nasıl oluyor bilmiyorum) 1 yumurta sarısı(isterseniz beyazınıda yüzü germek için...
  5. saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

Sayfayı Paylaş