Saç uzatmanın doğal yolları

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Saç uzatmanın doğal yolları
do?al saç uzatman?n yollar? saç uzatman?n do?al yollar? ço?altma yöntemleri
do?al saç uzatma, do?al saç uzatma yöntemleri, do?al saç uzatma kürleri, do?al saç uzatmak, do?al saç uzatma teknikleri

Herkes gibi bende do?al bir ?ekilde h?zla ve sa?l?kl? olarak saçlar?m? uzatmak isterim. Hem bunu kim istemez ki ? Peki neler yapmak gerekiyor ? Öncelikle saç?m?z?n tipini iyi tan?mak ve ona göre hareket etmek gerekiyor meleklerim.

Tüm bu seçeneklere ra?men; saçlar?n? uzatamayan ve alternatif saç ürünleri kullanmay? tercih edenlerin ço?u hayal k?r?kl???na u?rayabiliyor.
Kimisi yüksek meblalar ödemesine kar??n, saçlar? her fön çekildi?inde dipten kopabiliyor, kimininse deniz kenar?nda güne?lenirken eriyen silikonlar? saç diplerine yap???yor. Kötü örnekleri ço?altmak mümkün ama etrafin?zda silikon kaynak yapt?ranlar çok iyi bilirler ki, 1-2 ay sonra sökülmek zorunda olan silikon kaynak tutamlar?, aseton muhteviyat? bir kimyasalla sökülürken çok ac? verebilir.
boyali%20sac-b9.jpg

Peki siz ne yapmal?s?n?z? Ben y?llard?r bu i?in içinde olan bir uzman olarak keratin kayna?? tavsiye ediyorum. Nedeni gayet basit:

Keratin, saç?n hammaddesidir.
Keratin, birle?me noktas?na zarar vermez.
6-8 ay boyunca saçta kalabilir.
?stenen her renge kolayca boyanabilir.
Güne?te, denizde ve saunada bile erimez.
Sökülürken hiçbir kimyasal gerekmez.

Unutmamak gerekir ki, her karatinli kaynak ayn? kalitede olmuyor. Avrupa''da bu i?i yapan yakla??k yirmiye yak?n firma var. Dünyada hair extension ad? alt?nda en çok imalat yapan ülke Hollanda ''d?r. Bu ay sonunda ben de üç günlük bir i? gezisi için orada olaca??m ve sizler için yeniliklere bakaca??m; ama çekinmeden söyliyebilirm ki; yakla??k dört y?ld?r Rapunzel firmas? bu i?i en iyi ?ekilde halletti ve en kaliteli keratini en kaliteli saçla birle?tiren firmay? bulup ülkemize getirdi. Ben de dört y?ld?r bu marka ile çal???yorum ve çok memnunum.

Yapt???m keratin say?s? 350''yi a?t? ve ç?kan sonuçlar mü?terilerimizi hep memnun etti. Uygulama yapt???m?z mü?terilerimizin büyük ço?unlu?u tekrar tekrar keratin kaynak yapt?rd? ve yapt?rmaya devam ediyor.

Gelelim kaynak konusunun maliyetine… Her ?eyden evvel kaynak zahmetli bir i?. Yakla??k 1-2 saat ince ince tutamlar saça monte ediliyor. Taran?rken bir zorluk olmamas? için ne kadar ince tutam olursa i?in ömrü uzad??? gibi, kalitesi de art?yor. Saçlar?n?z? ne kadar uzun ve gür görmek isterseniz, maliyet de o kadar art?yor. Fiyat aral??? 300 YTL ile 1900 YTL aras?nda de?i?ebiliyor .

E?er saçlar?n?z omuzlar?n?z?n üstünde ise ve yakla??k iki kar?? uzatmay? dü?ünüyorsan?z, 900 YTL''yi gözden ç?kartmal?s?n?z. Salonumuzda Card Finans''a 4 taksitte Mynet okurlar?na vade farksiz taksit imkani sa?lanmaktad?r . Ayr?ca saçlar?n?z?n rahat taranmas?na yard?m eden ''Health Goodies'' bak?m spreyi ve ''Saç Açma F?rças?'' salonumuzun hediyesidir.
84d8a0d4967932.jpg

Saçlar?na keratin kaynak yapt?ran mü?terilerimizin bir ortak görü?ü de, keratin kaynaklar?n? ortalama 6-8 ay sonra ç?kartt?ktan sonra, kendi saçlar?n?n hiç zarar görmemi? ve ortalama 8 santim de uzam?? olmas?d?r. Saç uzatmak isteyenler iyi bilirler, ara dönem kolay atlat?l?rsa saç uzatmak daha da kolayla??r.

Kendinize iyi bak?n, ama saçlar?n?za çok iyi bak?n:

Nas?l göründü?ünüzü saçlar?n?z belirler

Geri