Saçın önüne yapılan örgü modelleri arıyorum?

B

Blackgirl2005

Forum Okuru
Saçın önüne yapılan örgü modelleri arıyorum?

Saçın önüne yapılan örgü modelleri melek kadınlar kulübü saçın önüne örgü modelleri forum'da.​

Selam ben lise 2 öğrencisiyim annem baz örgüleri biliyor ama değişik örgüleri bilemiyor sizden saçın önüne yapılan örgü modelleri istiyorum kendi kendime yapamıyorum maalesef anneme öğretip annemin bana yapmasını sağlayacağım. Öndeki kahküllerim biraz uzun olduğu için değişik model arıyorum saçın önüne yapılan örgü modelleri örnekleri varsa paylaşır mısınız?

Merhabalar
Benim de 2 tane kızım var okula giden vallahi her gün ne yapacağım diye şaşırıyorum artık saç modelleri çok çeşitli ama yapabilmekte bir marifet tabii ki. Hem senin için hem ben de kendim için örgü modellerini araştırdım videoda paylaşacağım seninle. Saç önüne yapılan örgü modellerinden iki tane görsel paylaşacağım ayrıca videodan da nasıl yapıldığını dair izleyebilirsin.

images (2).jpeg

images (3).jpeg

Bak ben çocuklarıma Hollanda örgüsü de yapıyorum ters örgü Çok da güzel oluyor eğer saçlarınız uzunsa deneyebilirsin. Aşağıdaki linkten Hollanda örgüsü nasıl oluyor inceleyebilirsin. "Hollanda saç örgüsü nasıl yapılır anlatım istiyorum"

Geri