gebe
  1. sarı lale

sarı lale Forum Okuru

saçlarımmmmmmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sarı lale tarafından paylaşıldı.

selamlar bayanlar.Ben yeni üyeyim bir şey danışmak için üye oldum foruma.Saçlarım fena durumda kür uygulayıp saatlerce bekletmek istemiyorum daha pratik bir yöntem arıyorum aklımdaki soruların cevaplarını maalesef başka forumda ve internette bulamadım.Şampuanın içine bitkisel veya değil badem+hint+çam terebentin+bepanthen+evigen konulur mu bir zararı olur mu saçlarıma? yapan deneyen uygulayan veya fikrini söylemek isteyen herkesten cevap bekliyorum.şimdiden teşşekkürler ve sevgiler :)

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba canım.mesela benim saçlarım yağlı olduğu için korkuyodum ama zeytinyağı badem yağı kürü yapmıştım yine buradan öğrendiğim birşeydi iyi de geldi hemen kalınlaşmadı telleri ama canlandılar hemen.sen bekletmek istemiyomuşsun senin aklındakine yakın şampuanımın içine bemiks çam terebentin ve badem yağı koydum parlattı onlarda iyi geliyo yani ama hint ve diğer e vitaminleri nasıl etki eder bilemem saçtan saça da değişebiliyomuş öyle bişey de var :)

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    şampuanın içine mutlaka 1 yemek kaşığı bal koy bu da benim uyguladığım ve faydasını gördüğüm bir uygulama

saçlarımmmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımmmmmmm :(

Saçlarımmmmmmm :(

saç bakımı modelleri saç yapımı saç kırıkları kırıklara çözüm hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. malum önümüzde bayram var saçlarım çok uzadı kestirmek kesinlikle istemiyorum ama boya düşünüyorum şuan saçlarım altın kahve ama ben karamel istiyorum buğday tenliyim bana gidermi acaba ? saç boyasını kendim yapmayacağım kuaförüme gidicem ama çok...

Sayfayı Paylaş