gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sinameki ve civanperçemi, dövülmüş nar kabukları ile birlikte suda yanm saat süreyle kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, los*yon kıvamına gelinceye kadar çırpılmış yumurta ilâve edilerek susam yağı ile birlikte karıştırılır. Hazırlanan losyonla saçlar sık sık yıkanır. İnce bir tülbentte sıkılarak elde edilen karadut usaresi, bu*lamaç haline gelinceye kadar yumurta ve susam yağı ile birlikte çırpıldıktan sonra beş dakika süreyle ısıtılır. Hazırlanan bulamaç*la saçlar günaşırı yıkanır.
    Rendelenmiş turp, suda yarım saat sureyle pişirildikten son*ra süzülür. Elde edilen sıvıya yumurta sarısı ilâve edilerek bula*maç haline gelinceye kadar çırpılır. Hazırlanan bulamaçla saçiar sık sık ovularak yıkanır.

saçlarınız çabuk uzasın istiyorsanız buyrun ipuçları burda!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

Saçlarınızın Çabuk Uzamasınımı İStiyorsunuz

Saçlarınız çabuk uzamıyor ise, ya da kısacık kestirip pişman olduysanız, uzun saç modası var ise, yani, kısacası uzun saçlara bir an evvel kavuşmak itiyorsanzı bizim önerilerimize mutlaka bir göz atın deriz. Sizlere 3 adet önerimiz var. 1.ÖNERİ ; 1 adet turpu rendeleyip, 1 bardak suyun içinde 30 dakika pişirerek süzün.Elde ettiğiniz sıvının içine 1 adet yumurta sarısı ekleyerek iyice çırpın....
  2. Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız buyrun burdan!

Makyajınızın daha kalıcı ve etkileyici olmasını istiyorsanız makyaja başlamadan önce aşağıdaki tüyoları uygulayın! • Makyajınızı temiz ve nemlenmiş bir cilt üzerine yaparsanız daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ama temizleme ve nemlendirme işlemlerini, makyajdan en az bir saat öncesinde yapmalısınız. Özellikle nemlendiricinizi makyajdan hemen önce kullanmamalısınız. Çünkü cilt, kremle...
  3. Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

Saçlarım Hemen Uzasın İstiyorum Diyenlere

saçlarım hemen uzasın saçlarım uzasın istiyorum saçım hemen bırakın saçlarınız saçım Güzelim saçlarını eli açık kuaförler sayesinde kaybeden meleklerim.Ne olcak bu ucundna alın dediğimizden bol kesenden alan kuaförlerin hali.Yahu ben diyorum ki azıcık ucundna al ama kadın kestikçe kesiyor.Kafa eğip yere bir bakıyorum ki yerde ki saç bu kadar çoksa kafam da ne akdar kaldı acaba?Ama onların...
  4. Saçlarımız İnanılmayacak Derecede Çabuk Uzasın!

Saçlarımız İnanılmayacak Derecede Çabuk Uzasın!

Saçlarımız İnanılmayacak Derecede Çabuk Uzasın! Tamamen doğal ve zararsız bir formül...Uzamaya başlaması 1 aydan sonra hızla belli oluyor.Düşünün omuz hizasında ki saçlarınız 3 ay içerisinde belinize kadar uzayacak. Malzemeler: Sinemaki otu, badem yağı, bemiks ampül ve su ( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz, bemiks ampül de eczanelerde satılıyor, b vitaminin ampül...
  5. Çalışma odası istiyorsanız burdan buyrun melekler

Çalışma odası istiyorsanız burdan buyrun melekler

Çalışma odası örnekelri 2012 Çalışma odası dekorasyonu Eşimin de benim de evde çalışacak bir işimiz yok o yüzden çalışma odası bize lazım değil. Ama bir okuma odası hiç fena olmaz. Zavallı kitaplarım çekmecelerde esirler. Aslında çok güzel kitaplık modelleri var ama malesef koymaya yerim yok. Ama siz çalışma odası düşünüyorsanız melekelrim-, buyrun çalışma odası dekorasyonu;

Sayfayı Paylaş