gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Saçlarınızı Yıkamadan Şekil Verin Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa

Saçlarımız çok yağlanıyorsa ve yıkamaya cok vaktiniz de olmuyorsa işte size bazı öneriler...Saçlarınızı yıkamadan şekil verebileceksiniz...Ve bu size vakit kazandıracak...

Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz mi Yok ?

Yoğun iş temposu, günlük işleriniz yüzünüzden kişisel bakımlarınızı yada en önemlisi saçlarınızı yıkamaya fırsat bulamadıysanız üzülmeyin hanımlar. Bir kaç hile ile saçlarınız yeni yıkanmış gibi görünecek ve istediğiniz şekli kolaylıkla alacak.
    Saçlar biz bayanlar için oldukça önemlidir. Temizliği de cabası. Kirli saç sönük görünür ve şekil almaz. Mesela bir yere mi davetlisiniz yada acil işiniz mi çıktı. Dert etmeyin, kadindunyasi.com olarak sizlere pratik bir kaç hile ile yardımcı olmaya çalışacağız.
    Öncelikle yüzümüzde kullandığımız temizleme losyonunu bir parça pamuğa dökün ve saç diplerinize ovarak sürün, ardından bir miktar parfüm sıkın. Yada saçlarınızı iyice fırçalayın ve ardından bir miktar saç köpüğünü sürerek kalın bigudilere sarın. Yaklaşık 10 dakika sonra saçlarınıza istediğiniz şekli verebileceksiniz.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Lavis süpersin. Herkesin cok isine yarayacaktir bu bilgi.Cok ta kolay bi yöntem :)

Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bizimde ayrılık vaktimiz varmış...

bizimde ayrılık vaktimiz varmış...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Yıldız Tilbe - Vaktim Yok Unutmaya

Aç gönlünü aç aşkım girsin içeri Güneş batmadan önce Ört perdeleri kendini gösterme Benden önce geceye Aşk aslında derttir Güçlü bir zehirdir Dermanım ellerindedir Temmuzun ortasında Kokun var yastığımda Sevilmek en güzel rüya Sevgilim canım geçmesin baharın Gül hayatın boyunca Bir büyü gibi aşkınla kaplandım Vaktim yok unutmaya Eski yazların yeni rüzgârlarıyla Gönlüm ordan oraya Hep ayrı...
  3. Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Saçınızı yıkayacak vaktiniz yok ise buyrun

Her gün mutlaka saçlarını yıkayan ki hatta bu gibi durumlarda büyüklerimizin kullandığı bir söz vardır ''Ezan şaşar,ben şaşmam'' yıkarım:Dİsterse gece yarısına kadar çalışmış olayım uyku saatim iki saat olsun hiç önemi yok mutlaka yıkarım.Oysaki saçı her gün yıkamak da iyi değildir çünkü saçalrın kendi yağında beslenmeyede ihtiyacı var ama ben alışkanlık haline getirdiğim için saçlarımı bir...
  4. Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa...

Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa...

saç temizliği saç bakımı Olur ya, yoğun iş temposuya da günlük işleriniz yüzünüden saçlarınızı yıkamaya fırsat bulamadıysanız üzülmeyin melekler, her işin bir kolayı var :D:D Bir kaç hile ile saçlarınız yeni yıkanmış gibi görünecek ve istediğiniz şekli kolaylıkla alacak. Nasıl mı ? İşte meleklermekani.com farkıyla saç temizliği için pratik bir çözüm :tik: Saçlar biz bayanlar için...
  5. Nasıl Bir Eş Olabilirim Diyorsanız Bize Kulak Verin....

Nasıl Bir Eş Olabilirim Diyorsanız Bize Kulak Verin....

İyi Eş Nasıl Olur Nasıl İyi Eş Olunur Evlilik kutsal bir müessese ve biz bu kutsal müesseseye uygun davranıp eşimize ve kendimize iyi davranarak iyi bir eş olarak evliliğimizi huzurlu ve mutlu bir şekilde yürütebiliriz...Şimdi nasıl iyi eş olabiliriz bir göz atalım.... Nasıl iyi bir eş olabilirim Evliliğinizde sorunlar yaşıyorsanız öncelikle kendinize şu soruyu sorun, ben kocamın...

Sayfayı Paylaş