gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saçın rengini düzeltme, saç rengimi nasıl düzeltebilirim, saç rengini değiştirme
    Sevgili melekler, saçlarınızı kendiniz boyuyorsunuz ve epeydir gözünüze kestirdiğiniz bir rengi deneyecek ve radikal bir değişiklik yapacaksınız. Binbir hevesle alıp boyadığınız saçınız bir baktınızki berbat bir renk aldı. Şimdi ne yapacaksınız? Hem boya parası, üstüne bir de kuaföre gidip düzeltme parası vereceğinizi düşünerek hemen küplere binmeyin. Saç renginizi evde kendiniz de düzeltebilirsiniz. Nasıl mı?

saclar.jpg

NESLİ'HAN bunu beğendi.
  2. Aysen_Senan

Aysen_Senan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç rengi nasıl değiştirilir?

Saç rengi nasıl değiştirilir?

kızıl saç nasıl değiştirilir ten rengi nasıl açılır siyah saç açılır rengi değiştirilir saçlarımın rengini açabilirim Bu örnekte siyah saçı kızıl renge boyama işlemi yapacağız. orjinal resim olark bunu kullanabilirsiniz 1. ilk olarak layer palette' deki (yarısı beyaz yarısı siyah daire) "create new adjustment layer" butonuna tıklıyoruz. burada açılan menüden "color...
  2. 81000370 hatasını nasıl düzeltebilirim?

81000370 hatasını nasıl düzeltebilirim?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

hilary duff saç rengi hilary duff saç modelleri Merhaba meleklerim saçım siyahtı ve bıkmıştım artık açayım biraz sarı marı yapaym dedim ama kuaföre gitmek istemedim .Bu yüzden Palette saç açıcısı aldım. Saçlarıma bir güzel sürdüm beklemeye koyuldum.Bekle bekle derken saçlarımın uzayan kısımları yani dipten çıkanlar kızılımsı sarımsı bişey oldu siyah bölümler ise kimi yeri olduğu gibi...
  4. Kızıl saç rengi nasıl açılır?

Kızıl saç rengi nasıl açılır?

kızıl saç nasıl açılır kızıl saç rengi nasıl açılır rengi saçı açabilirim doğal Kızıl saçların rengini açmanız için sizlere doğal açıcı tarifi veriyorum.Tarifin malzemeleri ve uygulanışı ise şöyle: Kahve ve kırmızı yaban mersini suyunun özellikle kızıl saçların rengini açıcı etkisi vardır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra durulama suyu olarak uygulayın. Kahverengi saçlarda yarım litre kahve...
  5. Saç Rengi Nasıl Korunur?

Saç Rengi Nasıl Korunur?

saç rengini korumak saç rengini korumak için Sevgili melekler, bu güneşli yaz günlerinde saç boyanızın çok çabuk parlaklığını yitirmesinden ve akmasından şikayetçiyseniz, şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. İşt esaç renginizin hemen akıp bozulmaması için öneriler... Saçlarınıza şampuan sonrası bakım kremi uygulayın Yaz aylarında saçlarınıza, sıcak ve...

Sayfayı Paylaş