gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sade ve modern saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sac yigimlari sade saç modelleri, modern saç modelleri, şekilleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar

Sevgili Melek'lerim, kısa bir araştırma sonucunda sizler için yılın en modern ve sade görünümlü, şıklığı temsil eden saç modellerini buldum ve bulmaklada kalmayıp, huzurlarınıza da getirdim:D:D

nese355 bunu beğendi.
Sade ve modern saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modern ve sade gelin başı modelleri

modern ve sade gelin başı modelleri

sade gelin saç modelleri gelin başı modelleri başı basi sade sadelikten ve modernlikten yana iseniz işte size aradığınız gelin başı modelleri :):)
  2. Sade ve şık modeller

Sade ve şık modeller

Artık abartılı giyimler eskide kaldı.Şimdi ki bayanlar sadelikten ve şıklıktan yana.Meleklerime birbirinden şık ve sade elbiseler sunmaktan zevk duyarım buyrunuz;:) sizce de öyle değiller mi?
  3. Şık ve sade kazak modelleri

Şık ve sade kazak modelleri

Basit görünen fakat mükümmel şıklık ve sadelik katacak kazaklar melişlerim.:)Boynunuza yada sırtınıza alacağınız bir şalla da süper durabilir.:)
  4. Modern Kısa Saç Modelleri

Modern Kısa Saç Modelleri

modern saç modelleri kısa modern saç modelleri kısa kesimleri 2011 2011 Kısa modern saç kesimleri bayanları her zaman daha genç ve havalı gösterir.Özellikle bakımı ve şekil vermesi kolaylığı açısından bende arasıra saçlarımı kısa kestiren bayanlardan olup sizlere 2011 yılının modern kısa saç kesim modellerini sunuyorum.
  5. En modern ve şık 2012 Erkek Saç Modelleri

En modern ve şık 2012 Erkek Saç Modelleri

Modern Erkek Saç Modelleri 2012 Erkek Saç Modelleri Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda bir erkek misafirimizin "biz erkekleri neden düşünmüyor sunuz?" sorusu ve ricası üzerine 2012 erkek giyim modası konumuzu o misafirimize hatırlatarak düşündüğümüzü gösteriyor ve bizi ziyaret eden beylere özel modern ve çok şık 2012 erkek saç modelleri sunuyoruz. Buyrun beyler 2012 erkek...

Sayfayı Paylaş