gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

Sadece Çaresiz...

Konu, 'Çöplük' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

ßiçare GönLÜm....

Sessiz bir Irmak Gibisin yüreğimde
    Aktığını kimse duymuyor benden başka gönlümde
    Uzun uzun düşünüyorum neden Allahìm bu çile?
    Ufkum durgun....Kelimeler suskun....Çareler kifayetsiz.

Yine yorgunum,bitkinim.avareyim ben
    Belkide bihaber,suçsuz ve masum sen
    Ne kadar güçlü,sakin olmayı denesem bile ben
    Ölüyorum biçare,biliyorum olmayacaksın ki hiç sen.

Sebebsiz akmayan gözyaşlarıma mı
    Sensiz tutulduğum şu sevdaya mı
    Sonu olmayan haykırışlarıma mı
    Sessiz ve dalgın bakışlarıma mı
    Firardayım öylesine...Sadece Çaresiz..

Hiç arkama bakmadan gitsem buralardan
    Gözlerimi açmadan görsem rüyaları
    Uzun uzun yine düşünsem yarınları
    Ne gerek varki..Ben takmıyorum zaten onları..
    Çaresizim....

Sadece Çaresiz....

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Sadece Çaresiz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çaresiz yüreğim

çaresiz yüreğim

.: sen yoksun :. Yine gecenin soğuk yerinde, yine sevdanın en derininde. Can çekişen bir yürek ve kapanamayacak kadar kızarmış, uyumak istese ağır bir acıya sarılan masum bir çift göz… Hangisi daha acı acaba? Seni unutmaya çalışmak için tüm hayallerimden, umutlarımdan ve kendimden vazgeçmek mi? Yoksa sana kavuşmak için, herşeyi elimin tersiyle iterek benlikten çıkmak mı? Eğer her gece,...
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. çaresiz kaldım

çaresiz kaldım

çaresiz kaldım şarkısı çaresiz kaldım şiir caresiz kaldim siir Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın Birgün pişman olup beni ararsın Unutma ben o artık eski ben değilim Ben değilim sana şarkılar yazan Ben değilim hasretinle yanan Ben değilim yokluğunda ağlayan Unutma ben o artık eski ben değilim Sana cesaret...
  4. Çaresiz maymun.....

Çaresiz maymun.....

Zeka Oyunları,Çaresiz maymun--www.e-oyunlar.com Oyun kendiliğinden başlıyor.AMAC: Maymunu karşı taraftaki hindistan cevizlerine kavuştur. Yön: Fare,Havuz bölümlere ayrılmış, dikkatli bakarsan kareleri görebilirsin. Hangi karenin içine tıklarsan, sağdaki obje oraya yerleşir. Toplam 8 obje var .Ben bi türlü beceremedim bakalım siz becerebilecek misiniz... :serefe:
  5. çaresiz

çaresiz

slm ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdik internetten okudum hamile kalma riski varmış adet olma dönemim yakındı zaten birlikte olduğumuz günden bi kaç gün sonra adet oldum sizce tehlikeyi atlattım mı

Sayfayı Paylaş