gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sadmin Polat Alemdar'ı süresiz banladı!

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

polat alemdar İllegal yollardan melekler mekanına üye olmayı başaran Polat alemdarı üstün zekasıyla yakalamayı başaran sadmin polat Alemdara öyle bir ders verdiki..D
    Meleklerimin yanına değil Polat alemdar erkek sinek bile yaklaşamaz diyen Sadmin polat'ı süresiz banladı ama başına geleceklerden habersizdi....

Sadmin bayağı zor durumda görünüyor birazdan başına geleceğinden habersiz hala bilgisayar başında Polatı banlama anında görüntülemektesiniz:shootout:

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

süper olmuş mavi adminim,adamların bakışları bi harika hahaha ellerinize sağlık :D

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu adminlerinde işi zor şekerim

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy çok süper olmuş yaa :D
    Adminim ne yaptınız siz :D

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Aaa adminim başınıza büyük bir bela almışsınız,adam piskopat, anında kurşuna dizer sizi, kaçın kaçın siteye biz göz kulak oluruz :hhh: Gözünüz hiç arkanızda olmasın kaçarken :ruyam:

Son düzenleme: 11 Kasım 2009
Sadmin Polat Alemdar'ı süresiz banladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadmin hesap kesiyor:))

Sadmin hesap kesiyor:))

Sevgili Sadminimiz Muhasebeci olunca hesabı sağlam yapmaya kalkmış:piha:
  2. sadmine ithafen

sadmine ithafen

akrostiş çalışmamı umarım beğenirsiniz Sensin bu güzel siteyi açıp bizleri buluşturan Adını koydun melekler mekanı yaptın bizi bir melek Dedin konu açın,okuyun,paylaşın,kaynaşın Maviyide aldın yanına yayıldın tüm yurda İster inan ister inanma tüm bayanlar yanında Ne güneşi istiyorum karanlığıma,nede yıldızları istiyorum gece yarılarına,çok...
  3. SAdmin

SAdmin

http://www.youtube.com/watch?v=Rk3j4H6FmSY
  4. 30. Haftanın Konuğu SADMİN !

30. Haftanın Konuğu SADMİN !

merhaba arkadaşlar; bildiğiniz üzere geçen haftamızın konuğu çok sevdiğimiz adminlerimizden titan abla idi. bu haftanın konuğu çok değerli yöneticimiz ve adminimz sadmindi ancak sadminin işlerinin yoğunluğu nedeni ile sorularımızı hafta sonu cvplayabileceiğini bildirdi :D:D kabul ettik. kısacası meleklerimmm bu haftanın konuğuu sadmindir. sadmine özel vede güzel sorularınız var ise bana...

Sayfayı Paylaş