gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şafak Sönmez - Ağlama

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aksam Olur CÖker HÜzÜn Bir Hayale DÖner YÜzÜn Sensizligim Vurur Beni Sensiz Olmaz Mahur GÖzlÜm
    Ey Benim Bahar Yazim Ey Benim Alin Yazim

Aglama Sebebim Olma Gayri Aglama Olamam Senden Ayri
    Aglama Sil GÖzÜnÜn Yasini Ey Mahur GÖzlÜm

Kokun Sinmis Yatagima GÖlgen DÜser Duvarlara
    Bu Ilk Defa Beni Anla Sensiz Olmaz Mahur GÖzlÜm

Şafak Sönmez - Ağlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....
  2. Şafak Sönmez - Tutki Çıldırdım

Şafak Sönmez - Tutki Çıldırdım

tut ki çıldırdım tut ki ölüyorum tutki çıldırdım tutki ölüyorum Hayaller Yetmiyor Bu Gece Bana Geceler Varmiyor Sensiz Sabaha Kalbine Girmenin Bir Yolu Yokmu Asigim Vurgunum Mecburum Sana Kalbine Girmenin Bir Yolu Yokmu Asigim Vurgunum Mecburum Sana Tutki Cildirdim Tutki ÖlÜyorum Son Nefesimde Bile Seni Seviyorum Tutki Cildirdim Tutki ÖlÜyorum Son Nefesimde Bile Seni Seviyorum GÖzlerim...
  3. Şafak Sönmez - Sevdan ile Yanan Gönül

Şafak Sönmez - Sevdan ile Yanan Gönül

Sevdan ile yanan gönlüm elbet dururdu Neden felek kurşununu bana doldurttu Seni benden çalıp giden sen değimlisin Sevgini yüreğimden neden almadın Yaşamanın kanunu mu Yaşam onun kanunu mu Sevenlerin kaderimi Feleğin bir sillesimi Hayatımı zindan eden Değilmiş gibi Sevgini yüreğimden neden almadın Neden neden neden almadın Sensiz dünya bana artık dar geliyor Yaptıkların bu canıma son veriyor...
  4. Şafak Sönmez - Biriciğim

Şafak Sönmez - Biriciğim

şafak sönmez biriciğim biriciğim gidiyor Kıyamet kopacakmış kopsun Dünya yıkılacakmış yıkılsın banane Ben onu seviyorum Giderken son bir söz son vedayı esirgiyor Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim yolunda öleceğim Yazıklar olsun sana Lanet olsun bana Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum Sözümü...
  5. Şafak Türküsü

Şafak Türküsü

ahmet kaya, şarkı sözü, parçaları, nevzat çelik, eserleri, şafak türküsü hakkında bilgi burada bulabilirsiniz Çok severim bu parçayı kimden olursa olsun.. yeter ki olsun. Şarkının Şairi Nevzat Çelik ŞAFAK TÜRKÜSÜ Beni burada arama Arama anne Kapıda adımı sorma Saçlarına yıldız düşmüş Koparma anne ağlama. ”Kaç zamandır yüzüm tıraşlı Gözlerim şafak bekledim Uzarken ellerim kulağım...

Sayfayı Paylaş