gebe
  1. eminecemre

eminecemre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sağlık ürünleri

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında eminecemre tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, bunu özellikle paylaşmak istiyorum önemli bulduğum için, bugün yatan bi yakın akrabam için hasta bezi araştırırken dikkatimi çekti hasta bezi, bebek bezi ve hijyenik kadın pedi ürünleri karşılaştırabilirsiniz bir çok markaya ait ürünleri gördüm, hatta markette olmayan ürünlerde mevcuttu işinize yarayabileceğini düşündüğüm için paylaşma gereği duydum, bilmiyorum sitenin adresini verirsem yöneticiler yasaklar mı ama ihtiyaç ve sağlıkla ilgili olduğu için yazıyorum. Açıkcası eczane eczane medikal medikal gezmeyin mutlaka buraya bakın derim. Bu arada eğer başka önerisi olan varsa yazarsa en azından karşılaştırma imkanımız olur. sitenin adresi ucuzhastabezi.com

2. eminecemre

eminecemre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu arada hasta bezi ile ilgili sgk geri ödeme ile ilgili bir yazı okudum

sağlık ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlık

Sağlık

Sağlık Evin varsa bir sıfır koymalısın varlıklar hanene, İşin varsa bir sıfır daha koymalısın, İş seninse üç sıfır daha koymalısın, İşin iyi gidiyorsa üç sıfır daha, Araban varsa bir sıfır, Yazlığın varsa bir sıfır daha, Daha sıralanabilir sıfırlar hanesi. Ancak, sağlığın varsa bir koyarsın başına, bütün sıfırlar anlamlı bir değere ulaşır.Yoksa sonuç sıfırdır, hiç uğraşmayasın boş yere.
  2. Sağlık ve Güvenlik Riski Nedeniyle Toplatılan Ürünler

Sağlık ve Güvenlik Riski Nedeniyle Toplatılan Ürünler

AŞAĞIDA ADI GEÇEN ÜRÜNLERİ satın alan tüketiciler, 4822 Sayılı Tüketicinin Korunması Yasasından doğan haklarla, SATIN ALINAN YERLERE GÖTÜREREK; 1. Para geri istenebilir. 2. Değiştirilebilir. 3. Bir zarar görülmüşse “TAZMİN ETTİRİLEBİLİR”. * 46 milyon BL-5C cep telefonu bataryasında aşırı ısınma söz konusu olduğu ve cihazların şarj edilirken kısa devre yaparak, bataryanın...
  3. Kozmetik Ürünlerde Tester Sağlık İçin Zararlı

Kozmetik Ürünlerde Tester Sağlık İçin Zararlı

kozmetiklerdeki zararlı maddeler Arkadaşlar bir kozmetik ürününü alıcağımız zaman testerlerini deneyip öyle almayı tercih ediyoruz. Ama araştırmacılar bunun çok yanlış bir yöntem olduğunu açıkladılar.Birden fazla kişinin aynı testerleri kullanması sonucu ile mikroplar daha hızlı yayılmaya başlıyorlar. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk...
  4. Accessorize ürünleri – kışlık ürünler

Accessorize ürünleri – kışlık ürünler

Accessorize aksesuar ürünleri konusunda eline su dökülmeyecek markalardan bir tanesi , bayanlara ucu bucağı olmayan bir aksesuar ürünleri yelpazesi sunuyor. Accessorize 2011 sonbahar kış koleksiyonlarından çok şık kışlık ürünler seçtim; eldivenler, şemsiyeler, bereler, atkılar, eldivenler, çoraplar ve sayacağımız bir çok kışlık ürün Accessorize mağazaların da sizleri bekliyor. Seçtiğim...
  5. Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ?

Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ?

Hangi kırtasiye ürünleri sağlığımızı tehdit ediyor ? Bu konuda hayli rahatsızım...

Sayfayı Paylaş