gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Sagopa kajmer aşk yok artık şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sagopa kajmer aferin sagopa aferin el bebek gül bebek bu yaşına kadar geldin kajmer el gül İznim olmadıkça alamazsın bendekini benden Eğer ki alsan hesap sorar bendeki senden
    Böyle sorgu sual beklerken adliyetten
    Ne çıkar planladığın çirkin art niyetten?
    Bu miskinlik keyfiyetten
    Hali vakti yerindelikten
    Her şey günlük gülistanlık olacak olsaydı gerçekten imtihan olmazdı!
    Gelişi güzel doğar,büyür,ölürdük
    Alimler olmasaydı biz şuanda kördük
    İnsan öyle yaradılış ki;düşünür,taşınır,hamle yapar
    Sorgusuzca başına buyruk doğrularını savunuyorsun
    yanlış fikirlerden yanlış bir sen yaratıyorsun (sen)
    Sen abartıyorsun rahat yaşamla sapıtmayı
    İstanbul üstünden geçmiş bırak kendini korumayı
    İyiden iyiye bakıyorum da yoldan raydan çıkmışsın
    Tenine dokunan ellerden bir koleksiyon yapmışsın aferin!
    O yataktan bu yatağa yatıp takılıp sızmışsın, bu zihniyetle aşkı yorgan altlarında aramışsın aferin!
    Akrep ateş çemberinde harekiri yaptı sahiden
    pozitif olana dek negatifim kuzen
    Erkek alana dek istediğini sanarsın ki Romeo
    ne diller döker de teslim olur kapana Juliet
    Kadınlar hassas ve hisli, dilekleri içlerinde gizli hatırla işi bitince kaç Romeo gaddarca gitti?
    Kadın olmak zor bu kadar acımasızlık sürerken
    Hemcinslerim abazanlıktan oduncasına yanarken
    Taksim fuhuş yuvası, partiler karı kız kazanı derken. Koleksiyona yeni bir bebek ekle sabah güneşi doğarken!...

El bebek, gül bebek bu yaşına kadar geldin
    Düşünsene bir it heriften sertçe tekme yedin
    Geceye aşkla vardın, sabaha yabancı uyandın
    Bil ki sonraki gün başka bir baya anlatılacaksın (yeah) Kadını kandırmaksa amaç alayınız yalancı
    Kapında köpek olan işi bitince yabancı
    Tuzağa düşeni iplemez, yeni bir avı kovalar avcı
    Sen karar ver bu olayda kim hakim, kim savcı?
    Erkeklerin elinin kiri, kadının boğaza geçirin ipi
    Var mı böyle adalet kesin ikisinin de boynunu
    Tez helak edin iblisin hile dolu bu oyununu
    Uyandırın dünden kalma uyuya kalmış yorgunu

[Nakarat:]
    Aşk yok artık, kalmamış bu devirde.
    Deme vardır, hak yeme ara bul. (Ara bul, ara bul, ara bul, ara bul)
    Aşksız olsun, kalbim neşe dolsun deme bu ne fena bir hatadır!
    Kastır (Deme lan), Kasva (Deme lan).
    Kastır kasva, kastır kasva, kastır yeah

Sagopa kajmer aşk yok artık şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sagopa kajmer ateşten gömlek şarkı sözü

sagopa kajmer ateşten gömlek şarkı sözü

beslenme çantası şarkı sözleri beslenme çantası şarkı sözü Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır Bundan çıkar hır Patlamalar vuku bulur dert kahır Sırdan geçen dilim olsa Hale der diken bilmez bilen radaan olur ben ve diken Ya söylersem kim anlar Söylemezsem bağlar gamlardan ağlar Bu yıpranışla dağılır bütün Doymaz sago yakar tütün İçindeyim oyunun büsbütün Hayatıma musallat oldu...
  2. sagopa kajmer insafa gel şarkı sözü

sagopa kajmer insafa gel şarkı sözü

sagopa kajmer sago sagopa kajmer insafa gel şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Verse 1: Karanlıkta aylak aylak dolaşarak arada bir dostum aşı Ben evimde sıcak çorbaya daldırırken kaşığı Birbirimizi karanlık kamufüle etmişti, ve durum kötüydü Diğerlerinin ışıktan bronzlaştırdığı tenler ölüydü Birisi kalbini tamir ettirdikten sonra hiç aglamadı Diğer dostum son...
  3. Sagopa Kajmer Kaç Kaçabilirsen Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer Kaç Kaçabilirsen Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer, şarkı sözleri, 2011, şarkıları, sözleri, ve dahası burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in son albümünün en iyi parçalarından birinin sözlerini paylaşıyorum. :cah: Yine yeniden Yunus kayıtta. Karamsar ton ve orta halli kelam. O zaman rapime başlamadan herkese selam. Benim adım Sagopa Kajmer pesimist kötü adam. Şimdi görelim bakalım kim hadım kim madam. Minör ve majorlar...
  4. Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri

Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri Sagopa Kajmer Istakoz şarkı sözü Sagopa Kajmer Istakoz şarkısının sözleri Özellikle gençlerin rağbet ettiği rapçi Sagopa Kajmer'in seslendirdiği İstakoz adlı parçasının sözleri şöyle melekler :) 1.bölüm rap yunus içine döndü umut ,dışına baktı kaos var demir atmak istediğim ıslak limanlarda lodos var fokurdayan suda kaynayan kıskaçlar...
  5. Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri

Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sagopa Kajmer fırtına ve şimşek şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve rap müziğin sevilen sesi Sagopa Kajmer hayranı olan sayın misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere ünlü rapçinin Fırtına ve Şimşek şarkısının sözleri ile sizlerleyiz.. Sagopa Kajmer Fırtına ve Şimşek Edeple gelen edebiyat rapi onure etti şükür O kokan ağızlardan çıkan...

Sayfayı Paylaş