gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Kurşun Marşı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

(gizli kliptir) heha.dur bakiyim mikrofona yaklaşiyimm.eh!şimdi gerçek kuru ...kerref.yeah korkular itinayla bozulur kılıcım çok keskin. eah yeh! kendi rapinizi görmüş bi bok sanmış,kajmeri dinlemiş ölmüş(gggggggggghh-eeeeyyy ayy ayy ayyyy!)

Kajmer-
    yoyo sagopa kajmer. 10 kurşun ve yedincisi.mikrofonda ceza,kuvvetmira rap rap rap rap rap rap rap.

ceza-
    6katlarında ben idimdi sagopa.getirdim kurşunu getirdim yer altından yanımda lağım fareleri beyinleri kemirmek için.Yedi yetme eksiler donmuş süttü için!Çeçe sinekleri konu kendine.uyanmak haraam olmasallanan kopil kendine çeki düzen wermedin,rap i öğrenemedin.(hah)aldı başını sagopa nefret.silahsız kuvvet asse serket.fuat,ruman,3yanım sık sık evrim ve ayden.vebvebvebvebveb eksiler k*ınızdan çıkan sesler.nefreti sası.komedi geçtik,çünkü bisim villiam eksilik

Sagopa Kajmer - Kurşun Marşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

RAP 1 Dayanmak en zor eylem. Zor durumlar için ayırdı insan hep bilinmiş bir söylem kenara. Duymak fayda etmez sağıra zaten. Bir kör olsan,yirmi seneni böyle yaşasan. Yirmi birde tanrı gözünü açsa,''-nerdeyim ?'' ve ''-kim bu şahsiyetler ?'' deyip bocalamaz mısın ? Ah bedava sirke sen mi baldan tatlısın ? Haklısın,bireyler bir paçavra çevresinde beleş yanar döner. Kim bu albüme beş kuruş...
  2. Sagopa Kajmer - Baatil Rhyme

Sagopa Kajmer - Baatil Rhyme

Rapin oğlu cımbızla eledi kelimeleri Mikrofonuna damladı alnından akan teri Bazı dudaklar sigara komasında Kağıdın töresi yaz dedi. Beyaz yaprakları karalarken kendini yedi bu laf ebesi. Çak kibriti !... Gör dumanı !... Gasplarınıza hediye ettiğim çığlıklarımı noterde tastiklettim. Dünyanın cennetinden göç etti haykırışları En üzgün şarkılarıma sos da oldu gözlerinin yaşları. Ölü taklidi...
  3. (RaP)Sagopa Kajmer=>Baytar

(RaP)Sagopa Kajmer=>Baytar

sagopa melek sagopa kajmer melek kajmer şeytan bir yandan Baytar Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz Aklımın ipinin ucu da kaçmış, timsah katreleri boşalsın Bir iki damla hiç degersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-ı değersiz Gece-gündüz...
  4. Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı

sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen görevlilerin polise ihbarda bulunmasının ardından kargosunu beklemeden oradan uzaklaştı. AHT'den Nihat Uludağ'ın haberinde olayın ardından İstanbul Gümrük...

Sayfayı Paylaş