gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

:::::Sahi, becerebilir misin..? ::::::::::

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Biliyorum, konuşacak bir şeyimiz kalmadı, paylaşacak hiçbir şeyimiz yok ortada.. Yine de yüreğimden, gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum, seninle konuşuyorum..

Bir ihtimal gelişine sığındığımı farkettiysem de, engel olmadım gurursuz ama umutlu ve sabırlı hasretine.
    Anlık hayaller anlık mutluluklara gebe kalıyor..bugün gönlümü hoş tutmak istiyorum...imkansız olan her rüyaya inanasım geliyor.
    Bir çocuk gibi, isteklerimi bastıramıyorum.

Bende olan seni hiç kırmadım, değiştirmedim ve hep korudum desem de,
    sendeki benin nasıl olduğunu, gülüp gülmediğini, anlamsız bir sıkıntıyla merak ediyorum.
    İçimdeki güzelliğine inanıp inanmamanı artık umursamıyorum..!

Ki aslında ıslanan sadece yüreğim olurdu, bedenim değil...
    Üşüyorum, bu üşüme yalnızlığımdan geliyor ve sarıyor her tarafımı.
    Tutunabileceğim hiçbir güzellik yok, hatırlamaktan usanmayacağım anılarım dışında.
    Isınabilmek için onlara sarılıyorum. Anlamsız ve cevapsız sorular hınzırca sırıtıyor,
    ben görmemeye çalışıyorum...

Biliyorum levrekler derinlerde ve dalgalı denizlerde yaşar.
    Levrekler uzak bir düş gibi zor yakalanır.
    Ama sen becerirsin düşleri yakalamayı, derinlere dalmayı, uzaklara kavuşmayı..
    Sahi, becerebilir misin..?

Düşüncelerim gururlu, hayallerim ve sevdam değil.
    Gelseydin; kendimi unutup sana akacaktım, susturacaktım içindeki isyanı, kavgaların
    ortasında bir güneş gibi doğup ısıtacaktım yüreğini, sevinçten ağlayacaktım bu defa,
    mutluyken hemen sarhoş oluşum gibi, dokunacaktım, kusacaktım birikmişliğimi, hasretimi...

Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürken, şimdi ayrılığın ardından çalınan
    her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor.
    Sevdiğim ne çok şarkı varmış!!
    bunu senin gidişin gösterdi bana..

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: :::::Sahi, becerebilir misin..? ::::::::::
    Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürken, şimdi ayrılığın ardından çalınan
    her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor.
    Sevdiğim ne çok şarkı varmış!!
    bunu senin gidişin gösterdi bana.. emeğine sağlık tatlım

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: :::::Sahi, becerebilir misin..? ::::::::::

tşkler cnm...

:::::Sahi, becerebilir misin..? :::::::::: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sahiden gidiyorum

sahiden gidiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Leyla Mecnun un nesiydi sahi?..

Leyla Mecnun un nesiydi sahi?..

Leyla Mecnun un nesiydi sahi?.. Lise son sınıf öğrencileri, edebiyat dersinde, son bir haftadır meşhur, "Leyla ile Mecnun" hikayesini işliyorlardı. En ince ayrıntılarına kadar konu ele alındı. Artık son dersin son dakikaları idi. Öğretmen sınıfa sordu: "Arkadaşlar, son olarak sormak ya da eklemek istediğiniz bir şey var mı?" Arka sıralardan bir öğrenci söz istedi:...
  3. Bu Kez Gidiyorum. Sahiden Bitti.

Bu Kez Gidiyorum. Sahiden Bitti.

bu kez gidiyorum sahiden bitti artık susuyorum sözlerim bitti bu kez gidiyorum sahiden Bu evin içine yaLnızLık girdiğinden beri Her odası darmadağın,tıpkı ruhum gibi Ya aşk bitti,ya zaman.. ikisinden biri… HaLa yanağımda gözyaşımın izLeri… Artık susuyorum… sözLerim bitti.. bu kez gidiyorum.. sahiden bitti…. MutLu sonLa biten hikayen oLamam.. eLLerinden tutsam...
  4. Sahi Bir Annem Olmalıydı Değil Mi???

Sahi Bir Annem Olmalıydı Değil Mi???

Sayfa no: YOK Cilt no: YOK Hane no: YOK Ana adı? Ben sokak çocuğuyum abi hani şu uçurtması asılı kalan çocuk varya, bilyelerini rüyalarında unutan çocuk, ve oyuncaklarını masal kahramanlarına kaptıran çocuk o benim işte , o benim abi .. sahi, bir annem olmalıydı değilmi? ben dudaklarımda sokakları besteliyorum oysa sahi abi, tadı nasıldı anne sütünün? anneler nasıl okşar çocuklarını anne...
  5. Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş