gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri

Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)

2. Valanthe

Valanthe Forum Okuru

Merhaba, 2. fotoğraftaki halıyı nasıl,nereden,kimden bulurum?

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Uğurböceği Halı

Sakallı İpten Uğurböceği Halı

BOY:142 cm EN :122 cm FİYAT: 100.00 TL Kargo ücreti bana aittir.
  2. Sakallı İpten Kelebekli Halı

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri; BOY:160 CM EN: 68 CM FİYAT:90.00 TL Kargo ücreti bana ait
  3. Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.
  4. Sakallı İple Örülmüş Poşetlik Örnekleri

Sakallı İple Örülmüş Poşetlik Örnekleri

Sakallı İpten poşetlik örnekleri Sakallı İpten Çöp Torbası Yapımı sakallı ipten poşetlik modelleri El mahareti olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize değişik poşetlik örnekleri vermek istiyoruz melekler :) Bu poşetlikler sakallı iple örülmüş ve birbirinden şirin modellerle mutfağınızı süsleyecek. İster kendinize ister sevdiklerinize örebileceğiniz bu dekoratif poşetlikler hem şık hem de...
  5. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş