Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı | Melekler Mekanı FORUM - 01 Eylül 2016

Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  1. Misafir

    Misafir Forum Okuru

    Sakallı İpten Çiçek Yapımı,
    Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır Resimli

    Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı    Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda sakallı ipten çiçek nasıl yapılır öğreniyoruz ve Papatya figürlü örgü paspas Yapılışınıda bu sayede öğreniyoruz.


    [​IMG]

    Her 1 parça için 30 ilmek başlanır.
    Her sırada artırılarak 60 ilmek olana kadar haroşa örülür. 32 sıra artırmadan, sonra her sırada eksiltilerek 30 ilmek olana kadar haroşa örülür.
    Aynı şekilde 7 parça yapılır. Çiçek formu alacak şekilde Birleştirilir.

     
Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Çanta Yapılışı

    Sakallı İpten Çanta Yapımı Sakallı İpten Çanta Yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler son zamanların örgü trendleri arasında yer alan sakallı ipler bu kezde çanta modelleriyle bizleri büyülüyor. Evet anladığınız gibi bu yazımızda sakallı iptan çanta nasıl yapılır hepbirlikte öğreniyoruz. İlmek sayısı size kalmış. Çantanızı istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Daha küçük yada bavul...
  2. Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas

    Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modelleri var mı acaba sizin sitenizde. baktım bulamadım lütfen bana Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modellerini gönderin.
  3. Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

    Kızlar az öncede yazmıştım ben şeye karar verdim. Basit olacağını söylediler. Bana sakallı ipten nasıl paspas örülür anlatımlı videolu yada resimli varsa verebilirseniz minnettar kalacağım. Herkese iyi tatiller diliyorum teşekkürler.
  4. Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas

    Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas modelleri arıyorum ben lütfen bana Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas örnekleri resimlerini verin.
  5. Sakallı İpten Paspaslar 2014 Modası

    sakallı ipten paspaslar, sakallı ipten paspas modelleri, sakallı ipten paspas Sevgili melekler, sakallı ipten örülen kazakların, yeleklerin ve şalların ardından mafiretli hanımların ellerinden çıkan sakallı ipten paspaslar hala hanımların gözdesi. Banyolarında ya da odalarında, koridorlarında hazır paspaslardan bıkanlar ve el emeği göz nuru kullanmayı tercih edenler için biçilmiş kaftan olan...

Sayfayı Paylaş