Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sakallı İpten Çiçek Yapımı, Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır Resimli
    Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı

Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda sakallı ipten çiçek nasıl yapılır öğreniyoruz ve Papatya figürlü örgü paspas Yapılışınıda bu sayede öğreniyoruz.

Her 1 parça için 30 ilmek başlanır.
    Her sırada artırılarak 60 ilmek olana kadar haroşa örülür. 32 sıra artırmadan, sonra her sırada eksiltilerek 30 ilmek olana kadar haroşa örülür.
    Aynı şekilde 7 parça yapılır. Çiçek formu alacak şekilde Birleştirilir.

Sakallı İpten Çiçek Yapımı - Papatya figürlü örgü paspas Yapılışı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten perde yapımı

örgü perde yapımı sakallı ipten perde yapımı örgüden tac sakallı tül modelleri ipten yapılışı Perde bu fotoğrafta tek sıra ip geçilmiş haliyle yer alıyor. Biz seyrek olduğunu düşünerek bir daha ip ekledik.. Bu perdeyi netten buldum aa bi baktım basit bişe hem malzemede çok gitmiyor dedim evlenecek olan teyzeme teyzoşş bak nassı şık duruyor bence sende bunu Yemek odası için yap. , oda yaptı...
  2. Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır

Sakallı İpten Çiçek Nasıl Yapılır lütfen bilen varsa bu sayfaya gelsin nasıl yapıldığı hakkında bilgi versin.
  3. Sakallı İpten Çanta Yapılışı

Sakallı İpten Çanta Yapımı Sakallı İpten Çanta Yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler son zamanların örgü trendleri arasında yer alan sakallı ipler bu kezde çanta modelleriyle bizleri büyülüyor. Evet anladığınız gibi bu yazımızda sakallı iptan çanta nasıl yapılır hepbirlikte öğreniyoruz. İlmek sayısı size kalmış. Çantanızı istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Daha küçük yada bavul...
  4. Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı nasıl oluyor ya bir yardım edin ya da Sakallı İpten Etol modelleri sunun
  5. Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas

Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modelleri var mı acaba sizin sitenizde. baktım bulamadım lütfen bana Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modellerini gönderin.
  6. Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Kızlar az öncede yazmıştım ben şeye karar verdim. Basit olacağını söylediler. Bana sakallı ipten nasıl paspas örülür anlatımlı videolu yada resimli varsa verebilirseniz minnettar kalacağım. Herkese iyi tatiller diliyorum teşekkürler.
  7. sakallı ipten yatak örtüsüne çiçek modeli

sakallı ipten yatak örtüsüne çiçek modeli yapmak istiyorum ama nasıl yapacam bilmiyorm bana tekniğini yada modelini sunarsanız çok sevinirim.
  8. Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas

Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas modelleri arıyorum ben lütfen bana Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas örnekleri resimlerini verin.
  9. Harika Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri

Sakallı İpten Uğur Böceği Örneği Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri Son günlerde benim de ev tekstil mağazalarının vitrinlerinde gördüğüm sakallı ipten yapılmış olan uğur böceği paspas modellerini, bu sayfamızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  10. Sakallı İpten Değişik Paspas Modelleri 2014

sakallı ipten paspaslar, sakallı iple örülmüş paspaslar, 2014 sakallı ipten paspas modelleri Sevgili melekler, maharetli ev kadınlarının yaptığı örgülerden biri son zamanlarda hayli popüler olan sakallı ipten yapılan örgüler. Kazaktan, yeleğe, çantadan kapı süsüne pek çok şeyi sakallı iple ören bayanlar paspaslara da el atmış durumda. Evinin bir köşesine ya da bir sevdiğine el emeği göz nuru...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sakalli paspas satışı nasıl yapilir