gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Sakallı ipten örülmüş bunlar çeşit çeşit

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

sakallı ipten sandalye kılıfı sakallı ipten yatak odası halısı sandalye örtüsü kova yapımı yatak örtüsü yapılışı

Sadece ama sadece biz hanımlar için sakallı ipten örülmüş çeşitli aksesuarlar arkadaşlar .Belki birini beğenir ve kendi elinizle evinize yapmak istersiniz diye...

Bir lif modeli;

Paspas modelleri;

Kırlentlerrr

Sandalye kılıfı;

Veeee
    Harika kutular;

Hepsi güzel ve hoşlar bence özelliklede kutulara bayıldım arkadaşlar ya siz?

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    gerçekten çok güzeller bayılıyorum böyle süslü püslü kutulara arkadaşımda bana işleyecek geçen boşallan yoğurt kabını verdim du bakalım nasıl bir şey çıkıcak ortaya ellerine sağlık mislim :)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Saol çitommmm canımmm nerelerdesin?Özledim valla yaaa canım arkadaşım :kiss:
    Bu arada sen yoğurt kovasımı dedin canım nasıl işleyecek acaba hani bizde öğrenelim.Bizim evden yoğurt eksik olmazda dolayısiylede kova :D cazip gelirse bende yaparım belki :)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Çok farklı şeyler yapılıyor.. bende yoğurt kovasından yapılmış var... makyajmalzemelerimi koyuyoruum içine ve aynamın önünde çok tatlı duruyo... gören kimse yogurt kovası demezz.. aynen kutulara yapıldıgı gibi yogurt kovalarınada uygulanıyor çok sık oluyor...

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar canım
    paylaşım için teşekkürler

6. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel gorunuyorlar da ben yapamam beceruksuzum:D

7. hatince

hatince Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sakallı ip
    merhaba
    gerçekten kadınların beyni iyi çalışıyor.harikalar yaratılıyor

8. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    ayh hepsi çok şekerr:)

Sakallı ipten örülmüş bunlar çeşit çeşit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İple Örülmüş Poşetlik Örnekleri

Sakallı İple Örülmüş Poşetlik Örnekleri

Sakallı İpten poşetlik örnekleri Sakallı İpten Çöp Torbası Yapımı sakallı ipten poşetlik modelleri El mahareti olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize değişik poşetlik örnekleri vermek istiyoruz melekler :) Bu poşetlikler sakallı iple örülmüş ve birbirinden şirin modellerle mutfağınızı süsleyecek. İster kendinize ister sevdiklerinize örebileceğiniz bu dekoratif poşetlikler hem şık hem de...
  2. Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)
  3. Simli İple Örülmüş Atkı Çeşitleri

Simli İple Örülmüş Atkı Çeşitleri

Simli İpten Atkı Çeşitleri Simli İpten Atkı Modelleri Yaz aylarına doğru yaklaşmamıza rağmen havalar hala serin gidiyor melekler :) Biz de bugünlerde kullanabileceğinizi düşünerek simli iple örülmüş nispeten daha ince ve hoş görünümlü atkı modellerini sizlerle paylaşmak istedik :)
  4. Sakallı İple Örülmüş Nazar Boncuklu Paspas Örnekleri

Sakallı İple Örülmüş Nazar Boncuklu Paspas Örnekleri

Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas Modelleri Evinizde el emeği göz nuru işlerinizi kullanmayı seviyorsanız bu paspaslar tam sizlik melekler :) Birbirinden güzel renklerle tam bir nazar boncuğu görünümü verilen bu paspaslar sakallı iple örülüyor melekler :) Örülüşüne gelince.. 300 gr. lacivert uzun sakallı ip,200 gr.boncuk mavi sakallı ip,100 gr...
  5. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş